Pokój dziecięcy Meble IKEA

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
pokoj-dzieciecy-ikea (4)

Miejsce nauki dziecka

(Pokój dziecięcy Meble IKEA)

Aranżując pokój dziecięcy, obowiązkowo trzeba wziąć pod uwagę osobiste preferencje i zainteresowania dziecka, ponieważ dziecko będzie spędzać w tym pokoju najwięcej czasu. Dziecko czuje się komfortowo we wnętrzu, które ma przyjemną atmosferę, a także odzwierciedla ich osobowość. Dekorując pokój dziecięcy nie zapominajmy, że pokój powinien spełniać określone funkcje. Ważnym miejscem w pokoju jest przestrzeń do nauki. W naszym projekcie blat biurka oświetla lampka, zaś w ciągu słonecznego dnia promienie słońca. Blat rozciąga się niemalże po całej szerokości ściany. Zapewnia to dużo miejsca do nauki oraz stanowi dziecięce królestwo kreatywności.
pokoj-dzieciecy-ikea (6)

Panele ścienne tapicerowane

(Pokój dziecięcy Meble IKEA)

Kolejnym ważnym miejscem w pokoju jest strefa snu, a jest nią oczywiście łóżko. O odpowiedniej długości i szerokości to gwarancja dobrego wypoczynku. Łózko wyposażone jest w szuflady, gdzie zmieści się nie tylko pościel, ale także ubrania sezonowe, czy po prostu będzie skrytką na wybrane przedmioty młodego człowieka. Łóżko z dwóch stron otaczają panele tapicerowane ścienne. Dziecko komfortowo może np. czytać w łóżku na siedząco. Ściana obok jest pomalowana farbą tablicowo-magnetyczną. Dziecko śmiało może tam tworzyć kreatywne prace lub po prostu zapisywać istotne notatki np. podczas nauki. To rozwiązanie to strzał w 10!
pokoj-dzieciecy-ikea (1)

Jasna kolorystyka

(Pokój dziecięcy Meble IKEA)

Jak powszechnie wiadomo okres dziecięcy na przestrzeni lat znacznie różni się od siebie. Mianowicie – co innego będzie interesowało przedszkolaka, a co innego nastolatka. Podczas aranżacji wnętrza pokoju dziecięcego warto mieć ten fakt na uwadze. W naszym projekcie dlatego też zdecydowaliśmy się na zastosowanie jasnej kolorystyki, oraz praktycznych rozwiązań, takich jak np. regulowane krzesło obrotowe. Dzięki takim przemyślanym zabiegom pokój „rośnie razem z dzieckiem”, a co za tym idzie oszczędność pieniędzy, ponieważ nie ma konieczności wydatku na kolejny remont.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.