Pokój dziecięcy projekt

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
pokoj-dzieciecy-projekt3

Szerokie biurko

(Pokój dziecięcy projekt)

Kącik nauki to biurko i krzesło, które stoją pod oknem, co pozwala jak najdłużej wykorzystywać światło dzienne. Dziecko szybko rośnie, dlatego wybraliśmy krzesło z możliwością regulacji wysokości. Wygodne krzesło to podstawa, by kręgosłup czuł się komfortowo. Oprócz miejsca do nauki i spania, pamiętaliśmy o strefie przechowywania. Pojemna szafa pomoże uporać się z nadmiarem rzeczy w pokoju dziecięcym, zachować idealny ład wśród ubrań i rzeczy osobistych dziecka. Zabudowa meblowa dzięki licznym wnękom jest również wspaniałym miejscem na dziecięcą biblioteczkę. Po mimo dużej ilości naturalnych promieni światła w pokoju zadbaliśmy o odpowiednie oświetlenie wnętrza – dekoracyjne cotton balls, lampka nocna i niezbędne oświetlenie centralne.
pokoj-dzieciecy-projekt4

Strefa snu

(Pokój dziecięcy projekt)

Przestrzeń dookoła dziecka ma ogromny wpływ na jakość jego snu. Strefa snu znajduje się w najbardziej zacisznym miejscu pokoju. Dziecko będzie mogło tu wyciszyć się i zregenerować po męczącym dniu. Podczas projektowania miejsca do spania dziecka postawiliśmy na maksymalny komfort i funkcjonalność, zadbaliśmy o każdy szczegół. Indywidualnie dobrane łóżko dziecięce zapewni dziecku dobre samopoczucie, zdrowie i rozwój. Materac sprężynowy jest dobry dla starszych dzieci, powyżej 6 roku życia, dopasowany do wzrostu dziecka. Rama łóżka upiększa pokój, a rozbielona niebieska ściana jest ładnym tłem dla lini łóżka – sprawia, że mebel wygląda efektownie. Dodatkowym miejscem na odpoczynek w ciągu dnia jest fotel uszak STRANDMON, gdzie można się rozluźnić i wygodnie zrelaksować. Jasny dywanik świetnie tu pasuje!
pokoj-dzieciecy-projekt5

Pastele we wnętrzu

(Pokój dziecięcy projekt)

Podczas dokonywania wyborów do pokoju dziecka kierowaliśmy się jego preferencjami i upodobaniami. Pokój dziecięcy tętni życiem, kolorem. Jednocześnie w takim pokoju łatwo się usypia, bo pastele uspokajają. Wnętrze pokoju stanowi niejako tło, ponieważ kolorowe zabawki i książki nie pozwolą na monotonię. Wzory tkanin i tapety sprzyjają odpoczynkowi dziecka. Plakaty w ramkach na ścianie to świetny pomysł aranżacyjny. Grafiki przenoszą dziecko w świat kolorowej fantazji. Biel i drewno to idealne, ponadczasowe połączenie. Kompozycja rozjaśnia wnętrze i dodaje mu lekkości. Jesteśmy przekonani, że maluch będzie się tu czuł szczęśliwy!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.