Pokój dziecka na poddaszu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
pokoj-dziecka-na-poddaszu (16)

Namiot w pokoju

(Pokój dziecka na poddaszu)

Aranżacja wnętrza dziecięcego to umiejętne połącznie spełnienia marzeń dziecka z funkcjonalnością wnętrza. W doskonały sposób aranżację wnętrza uatrakcyjnia namiot. Nadają się dla dziecka w każdym wieku. To ogromna dawka frajdy i relaksu! Ponadto namiot to wyjątkowa przestrzeń, swego rodzaju azyl dziecka, mówi się, że to kryjówka idealna. Świetnie się sprawdzi w pokoju małych odkrywców z dużą wyobraźnią. Strefę zabawy wyznacza dywan, może pełnić funkcję ograniczonego miejsca do zabaw podłogowych, np. kolejką lub klockami – wówczas łatwiej utrzymać w pokoju porządek.
pokoj-dziecka-na-poddaszu (11)

Strefa przechowywania

(Pokój dziecka na poddaszu)

W pokoju znajdują się liczna szuflady i szafki. Meble posiadają niebieskie uchwyty, które kolorystycznie korespondują ze strefą snu. Te niewielkie detale decydują o harmonijnym i spójnym charakterze wnętrza. Duża ilość półek w pokoju zapewnia wygodny dostęp dziecka do przedmiotów, które się na nich znajdują. Z powodzeniem może wyeksponować tam swoje ulubione zabawki, książki, czy też pamiątki. Oświetlenie centralne wnętrza stanowi listwa z reflektorkami, które dają możliwość oświetlenia wybranych miejsc w pokoju.
pokoj-dziecka-na-poddaszu (18)

Adaptacja poddasza

(Pokój dziecka na poddaszu)

Przedstawiony projekt pokoju dziecięcego to jasne i przytulne wnętrze, a to w głównej mierze za sprawą bieli oraz drewna. Adaptacja poddasz nie jest łatwa, jednak efekt końcowy jest unikalny oraz funkcjonalny. Na skośnej ścianie nad materacem znajdują się naklejki. To doskonały wybór, ponieważ za ich pomocą można zmieniać wystrój pokoju w dowolnym momencie. Dzięki nim w pokoju z łatwością zaakcentowane zostały zainteresowania dziecka – planety, gwiazdy, rakiety. Kolejnym elementem dekoracyjnym są ciekawe grafiki na ścianach, które również można zastąpić nowymi w zależności od upodobań.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.