Pokój dziewczynki na poddaszu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Pokój dziewczynki na poddaszu6

Strefa nauki

(Pokój dziewczynki na poddaszu)

Aranżowanie pokoju zaczęliśmy od wydzielenia stref do nauki, przechowywania, spania i przestrzeni do zabawy. Kącik aktywności twórczych dziecka to przede wszystkim biurko oraz fotel. Krzesło do biurka jest wygodne i zapewnia odpowiednie wsparcie kręgosłupa. Wybraliśmy krzesło które ma dobry system regulacji wysokości siedziska, jest to szczególnie ważne u dzieci ponieważ ich kręgosłup stale się kształtuje. To, że pokoju dziecka powinno być dobre, funkcjonalne oświetlenie, nie podlega dyskusji. Zaprojektowaliśmy go w taki sposób, by można go było nie tylko odpowiednio oświetlić, lecz także pięknie zaciemnić. Lampki typu cotton balls świetnie się tu sprawdzają – to piękna dekoracja i źródło ciepłego światła. Istotne znaczenie tutaj ma oświetlenie biurka. Strefa do nauki jest dobrze oświetlona – lampa jest mobilna, zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu uzyskujemy dużo miejsca na biurku. Zadbaliśmy o to, aby w pokoju nie zabrakło miejsca na przechowywanie skarbów dziewczynki. Służy do tego biała komoda i kosz na zabawki. Idealnym tłem dla dekoracji w pokoju są zasłony w odcieniach bieli i różu. Stworzyliśmy kącik do nauki, w którym każde dziecko chętnie będzie odrabiać lekcje lub realizować swoje wspaniałe pomysły.
Pokój dziewczynki na poddaszu8

Strefa przechowywania rzeczy

(Pokój dziewczynki na poddaszu)

Przytulny klimat osiągnęliśmy dzięki ciepłej kolorystyce. Jasna podłoga w połączeniu z bielą i różem dodaje wnętrzu świeżości i lekkości – to inwestycja na wiele lat. Organizacja i przechowywanie w pokoju dziecka to nie lada wyzwanie, któremu pomożemy Ci sprostać. Wybraliśmy meble z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Przechowywanie w pokoju dziecka kojarzy się głównie z organizacją miejsca na zabawki, jednak nie możemy zapomnieć tu o miejscu na ubrania dziewczynki. Idealnym rozwiązaniem jest wykorzystanie wnęki na poddaszu. Wykorzystaliśmy niską przestrzeń pod skosem nie zabudowując jej frontami. Zaprojektowana szafa na poddaszu to funkcjonalny sposób na wykorzystanie cennych metrów przestrzeni domowej. Jesteśmy pewni, że zaaranżowany pokój będzie łatwy w sprzątaniu i okiełzaniu bałaganu.
Pokój dziewczynki na poddaszu3

Bocianie gniazdo

(Pokój dziewczynki na poddaszu)

W odpowiedni sposób skomponowaliśmy akcesoria i dodatki, które pozwoliły na stylowe urządzenie pokoju. Plakaty na ścianie, dywany z zabawnym nadrukiem podkreślają styl wnętrza, tworzą niepowtarzalny klimat. W pokoju umieściliśmy duże lustro, które oszuka nasze oko. Stwarza wrażenie zmiany proporcji – zwiększa metraż pomieszczenia oraz je doświetla. Drewniane belki tworzą wyjątkowe i niepowtarzalne wnętrze. Wyeksponowanie drewnianych elementów konstrukcyjnych pozwala na osiągnięcie interesującego efektu. Przejdźmy teraz do intrygującego miejsca w pokoju, gdzie znajduje się huśtawka. Przez swój owalny kształt nazywana jest gniazdem bociana. Element ten to forma zabawy, relaksu oraz nietypowego wystroju. Huśtawka zapewni komfortowy wypoczynek i mnóstwo frajdy. Ta modna ozdoba pobudzi dziecięcą wyobraźnię, uspokoi oraz da dużą dawkę radości!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.