Pokój dziewczynki na poddaszu

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Strefa nauki

(Pokój dziewczynki na poddaszu)

Aranżowanie pokoju zaczęliśmy od wydzielenia stref do nauki, przechowywania, spania i przestrzeni do zabawy. Kącik aktywności twórczych dziecka to przede wszystkim biurko oraz fotel. Krzesło do biurka jest wygodne i zapewnia odpowiednie wsparcie kręgosłupa. Wybraliśmy krzesło które ma dobry system regulacji wysokości siedziska, jest to szczególnie ważne u dzieci ponieważ ich kręgosłup stale się kształtuje. To, że pokoju dziecka powinno być dobre, funkcjonalne oświetlenie, nie podlega dyskusji. Zaprojektowaliśmy go w taki sposób, by można go było nie tylko odpowiednio oświetlić, lecz także pięknie zaciemnić. Lampki typu cotton balls świetnie się tu sprawdzają – to piękna dekoracja i źródło ciepłego światła. Istotne znaczenie tutaj ma oświetlenie biurka. Strefa do nauki jest dobrze oświetlona – lampa jest mobilna, zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu uzyskujemy dużo miejsca na biurku. Zadbaliśmy o to, aby w pokoju nie zabrakło miejsca na przechowywanie skarbów dziewczynki. Służy do tego biała komoda i kosz na zabawki. Idealnym tłem dla dekoracji w pokoju są zasłony w odcieniach bieli i różu. Stworzyliśmy kącik do nauki, w którym każde dziecko chętnie będzie odrabiać lekcje lub realizować swoje wspaniałe pomysły.

Strefa przechowywania rzeczy

(Pokój dziewczynki na poddaszu)

Przytulny klimat osiągnęliśmy dzięki ciepłej kolorystyce. Jasna podłoga w połączeniu z bielą i różem dodaje wnętrzu świeżości i lekkości – to inwestycja na wiele lat. Organizacja i przechowywanie w pokoju dziecka to nie lada wyzwanie, któremu pomożemy Ci sprostać. Wybraliśmy meble z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Przechowywanie w pokoju dziecka kojarzy się głównie z organizacją miejsca na zabawki, jednak nie możemy zapomnieć tu o miejscu na ubrania dziewczynki. Idealnym rozwiązaniem jest wykorzystanie wnęki na poddaszu. Wykorzystaliśmy niską przestrzeń pod skosem nie zabudowując jej frontami. Zaprojektowana szafa na poddaszu to funkcjonalny sposób na wykorzystanie cennych metrów przestrzeni domowej. Jesteśmy pewni, że zaaranżowany pokój będzie łatwy w sprzątaniu i okiełzaniu bałaganu.

Bocianie gniazdo

(Pokój dziewczynki na poddaszu)

W odpowiedni sposób skomponowaliśmy akcesoria i dodatki, które pozwoliły na stylowe urządzenie pokoju. Plakaty na ścianie, dywany z zabawnym nadrukiem podkreślają styl wnętrza, tworzą niepowtarzalny klimat. W pokoju umieściliśmy duże lustro, które oszuka nasze oko. Stwarza wrażenie zmiany proporcji – zwiększa metraż pomieszczenia oraz je doświetla. Drewniane belki tworzą wyjątkowe i niepowtarzalne wnętrze. Wyeksponowanie drewnianych elementów konstrukcyjnych pozwala na osiągnięcie interesującego efektu. Przejdźmy teraz do intrygującego miejsca w pokoju, gdzie znajduje się huśtawka. Przez swój owalny kształt nazywana jest gniazdem bociana. Element ten to forma zabawy, relaksu oraz nietypowego wystroju. Huśtawka zapewni komfortowy wypoczynek i mnóstwo frajdy. Ta modna ozdoba pobudzi dziecięcą wyobraźnię, uspokoi oraz da dużą dawkę radości!

Wizualizacje
Pokój dziewczynki na poddaszu

Lista produktów
użytych w projekcie
Pokój dziewczynki na poddaszu

Lp.Nazwa produktu
1Łóżko 90x200 niskie Young White
2Szuflada łóżka 200 Young White
3MALM Biurko, okleina dębowa bejcowana na biało, 140x65 cm
4LÅNGFJÄLL Krzesło biurowe z podłokietnikami, Gunnared beżowy, biały
5SZAFKA NOCNA OKRĄGŁA BIAŁA / 2 SZTUKI
6KULLEN Komoda, 6 szuflad, biały, 140x72 cm
7GAŁKA DĄB ŚREDNICA 40mm / 6 SZTUK
8PÓŁKA ŚCIENNA DOMEK , DUŻA
9PÓŁKA ŚCIENNA DOMEK , ŚREDNIA
10PÓŁKA ŚCIENNA DOMEK, MAŁA
11PLAKAT THE MOON 50x70
12PLAKAT Bubblegum Giraffe 30X40
13PLAKAT Rabbit Portrait 50x70
14PLAKAT Grow Up Pink 50x70
15FISKBO Ramka, czarny, 50x70 cm / 3 SZTUKI
16FISKBO Ramka, czarny, 30x40 cm / 1 SZTUKA
17GIRLANDA COTTON BALL BALLS 30 KUL 6 CM LED LAMPKI / 2 SZTUKI
18LAMPA WISZĄCA IKEA STOCKHOLM / 2 SZTUKI
19LANTLIG Lampa biurkowa LED, szary
20RIGGAD Lampa LED z ładowarką indukcyjną, biały
21SANELA Zasłony zaciemniające, jasnoróżowy, 140x300 cm / 3 PARY
22GJERTRUD Firanki, 2 szt., biały, 145x300 cm C/ 2 PARY
23Bawełniany chodnik z motywem
24FLÅDIS Kosz, trawa morska, 25 cm / 2 SZTUKI
25FOTEL WISZĄCY KOKON SZARY
26NISSEDAL Lustro, biały, 40x150 cm
27Dywanik Okrągły Oczka Bloomingville Ø80 cm
28Farba Magnat Ceramic biały
29Farba Magnat Ceramic królewski diament
30Tapeta Ferm LIVING Confetti - szara
31NAKLEJKA ŚCIENNA SWEET DREAMS 95x60cm

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Pokój dziewczynki na poddaszu
Pokój dziewczynki na poddaszu
Pokój dziewczynki na poddaszu
Pokój dziewczynki na poddaszu
Pokój dziewczynki na poddaszu
Pokój dziewczynki na poddaszu
Pokój dziewczynki na poddaszu
Pokój dziewczynki na poddaszu
Pokój dziewczynki na poddaszu
Pokój dziewczynki na poddaszu
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Zobacz inne projekty:
error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera