Pokój młodzieżowy dla dziewczyny

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Strefa nauki

(Pokój młodzieżowy dla dziewczyny)

Pokój nastolatki musi spełniać wiele funkcji – jest jednocześnie sypialnią, miejscem rozrywki, wypoczynku i nauki. Wnętrze powinno też w pełni odpowiadać zainteresowaniom i gustom nastolatki. W przypadku projektowania przestrzeni dla małych dzieci można narzucić dziecku określony styl, zaś aranżując pokój dla nastolatki, należy wziąć pod uwagę ich opinie. Pokój nastolatki powinien pomagać rozwinąć pasję i zainteresowanie, być miejscem gdzie czuje się dobrze. Niezwykle istotna jest tu strefa nauki. Blat biurka jest doskonale doświetlony, znajduje się w pobliżu okna. Nad biurkiem znajdują się półki, na których stoją książki dostępne podczas nauki przy biurku w zasięgu ręki.

Toaletka

(Pokój młodzieżowy dla dziewczyny)

Spełnieniem marzeń każdej nastolatki jest toaletka w pokoju. To doskonałe miejsce do wykonywania makijażu, stylizacji i pielęgnacji urody. Ponadto nastolatka dzięki niej nie spędza długiego czasu w łazience i może ją szybciej udostępnić pozostałym członkom rodziny. Co więcej, toaletka to doskonała przestrzeń do przechowywania rzeczy osobistych, takich jak kolorowe kosmetyki, biżuteria, sprzęty do stylizacji np. lokówki czy ozdoby do włosów. Kącik urody to nic innego jak niewielkie biurko z szufladą, miękka pufa oraz okrągłe lustro. Tuz obok toaletki znajduje się komoda, służąca do przechowywania ubrań dziecka.

Dekoracja łóżka

(Pokój młodzieżowy dla dziewczyny)

Gust dziecka ciągle ulega zmianom. Dobrym rozwiązaniem jest więc, wybór elementów dekoracyjnych, które z łatwością można wymienić na nowe. Taką zmienna ozdobę wnętrza stanowi naklejka ścienna nad łóżkiem, kolorowe poduszki, a także dywanik. Nastolatek wykorzystuje łóżko nie tylko do spania, jest także miejscem do nauki, czy buszowania po intrenecie na telefonie. Komfort spędzania czasu w łóżku podnosi obecność zagłówka – są to miękkie, tapicerowane panele ścienne. Aranżacja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej nastolatki.

Wizualizacje
Pokój młodzieżowy dla dziewczyny

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Pokój młodzieżowy dla dziewczyny

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Westwing now
Viverto
Pakamera
Jysk
Ikea
home and you
Dekordia
Decor system
Castorama
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera