Pokój nastolatka

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
pokoj-nastolatka2

Jasne wnętrze

(Pokój nastolatka)

Pokój nastolatka musi łączyć w sobie wiele funkcji. Jest miejscem spania, relaksu, nauki, czy przechowywania. Aby dziecko czuło się w nim jak najlepiej powinno odzwierciedlać jego upodobania oraz zainteresowania. W naszym projekcie główne skrzypce gra motyw geograficzny – nastolatek interesuje się geografią. W tym celu świetnie sprawdza się naklejka ścienna. W pokoju znajdują się żółte i niebieskie akcenty kolorystyczne, w postaci zasłon i poduszek. Wnętrze mimo, że jest dosyć wąskie poprzez jasną paletę barw nie sprawia wrażenia przytłoczenia. W pokoju istotne jest światło naturalne, jednak nie mogło zabraknąć tu odpowiedniego oświetlenia w postaci głównego – oprawy wpuszczanej w sufit, oraz funkcyjnego – listwy LED.
pokoj-nastolatka4

Kącik TV

(Pokój nastolatka)

Naprzeciwko łóżka znajduje się podwieszany TV, ponieważ programy edukacyjne czy gra, to dziś jeden z ulubionych elementów spędzania wolnego czasu nastolatków. Pod odbiornikiem umieściliśmy szafkę RTV, gdzie z powodzeniem można postawić konsolę do grania do TV. We wnętrzu pod oknem zamontowane zostało stanowisko do nauki. Biurko posiada szeroki blat i odpowiednią wysokość, zaś krzesło jest regulowane. Świetnym rozwiązaniem jest też wykorzystanie farby tablicowej na prywatne zapiski nastolatka. W młodzieżowym pokoju idealnie sprawdza się wystrój nowoczesny. Pokój wyraża osobowość nastolatka, jest jego prywatną przestrzenią. Tak urządzony pokój przypadnie do gustu nawet bardzo wymagającym nastolatkom.
pokoj-nastolatka3

Komfortowy sen

(Pokój nastolatka)

Ergonomiczne łóżko jest stabilną podporą dla ciała podczas snu, zapewnia dobrą pozycja kręgosłupa. Łóżko wyposażone jest w skrzynię, w której są szuflady. Dzięki temu rozwiązaniu zyskaliśmy dodatkowe schowki. Można tam trzymać rzeczy sezonowe, sportowe bądź rzeczy związane z zainteresowaniami nastolatka. Szafki nad łóżkiem do przechowywania pozwalają zaoszczędzić dodatkowe centymetry pokoju. Aby aranżacja była kompletna, tuż za łóżkiem wyposażyliśmy wnętrze w szafę, utrzymaną w podobnej stylistyce. Urządzenie pokoju nastolatka to nie lada wyzwanie. Zadbaliśmy o to, aby wystrój był niebanalny, zaś charakter pokoju był funkcjonalny oraz ciepły.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.