Pokój nastolatki na poddaszu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
pokoj-nastolatki-na-poddaszu (12)

Sufit na poddaszu

(Pokój nastolatki na poddaszu)

Poddasze to nietypowe wnętrze, które z powodzeniem można wykorzystać jako pokój dziecka. Atutem tego typu pomieszczenia jest odległość od zgiełku domowego, gdzie dziecko może skupić się na nauce, czy odprężyć. To jedno z najbardziej zacisznych wnętrz w całym domu. Pokój ze skosami najlepiej prezentuje się , gdy jest w nim dużo przestrzeni, więc nie należy zapychać do dużą ilością przedmiotów. Miejsce do nauki stanowi biurko usytuowane w rogu pokoju. We wnętrzu króluje biel w połączeniu z szarością oraz pudrowym różem, obecnym w dodatkach – pufy, fotele, dywan, czy naklejki ścienne. Ciepła wnętrzu dodaje podłoga w odcieniu jasnego drewna.
pokoj-nastolatki-na-poddaszu (8)

Toaletka nastolatki

(Pokój nastolatki na poddaszu)

Jak powszechnie wiadomo kącik piękna jakim jest toaletka jest marzeniem każdej kobiety, a w szczególności tej dorastającej. Kącik beauty w tym wydaniu nawiązuje kształtem do stylu klasycznego. To wspaniałe miejsce na młodzieńcze eksperymenty z makijażem, czy zabiegi pielęgnacyjne. Dodatkowo lustro wprowadza do wnętrza więcej światła oraz je optycznie powiększa. Oświetlenie to istotna kwestia w pokoju nastolatki. Oprócz oświetlenia głównego jakim są lampy wiszące przypominające kształtem piękne kwiaty, w pokoju znajduje się oświetlenie dekoracyjne cotton balls.
pokoj-nastolatki-na-poddaszu (17)

Wyjątkowe łóżko

(Pokój nastolatki na poddaszu)

Łóżko w pokoju to idealne miejsce prawdziwej księżniczki! Łóżko posiada ramy, na których wiszą zasłonki, całość wygląda niczym baldachim z bajki. Dodatkowo łóżko wyposażone są w pojemne szuflady, gdzie śmiało zmieści się nie tylko pościel. W dalszej części pokoju znajduje się regał, który jest doskonałym miejscem na książki, pamiątki, nagrody a także zdjęcia. Na ścianie z regałem można dostrzec piękną fototapetę, która dopełnia całości aranżacji pokoju nastolatki. Zaprojektowane pomieszczenie spełnia wiele funkcji, poczynając od snu, zabawy, czy przechowywania, a kończąc na miejscu do realizowania pasji.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.