Pokój nastolatki poddasze

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
pokoj-nastolatki-poddasze (3)

Strefa nauki

(Pokój nastolatki poddasze)

Aranżacja pokoju dziecięcego to zwykle duże wyzwanie, bowiem pokój musi spełniać wiele funkcji. Powinna znaleźć się w nim strefa snu, zabawy, przechowywania oraz nauki. Przestrzeń do nauki stanowi biurko wraz z krzesłem obrotowym. Najlepszym miejscem na ustawienie biurka jest przestrzeń bezpośrednio przy oknie, gdzie dziecko w ciągu dnia ma dużo naturalnego światła. Pomimo dobrego dziennego oświetlenia blatu, lampka biurkowa jest nieodzowna. W projekcie biurko połączone jest z toaletką – przechodzi płynnie w strefę beauty, gdzie nastolatka może śmiało wykonywać zabiegi upiększające. Lustro pozwala na eksperymentowanie z makijażem oraz rozjaśnia i powiększa optycznie pokój.
pokoj-nastolatki-poddasze (1)

Jasna kolorystyka

(Pokój nastolatki poddasze)

Projekt pokoju to doskonałe połączenie bieli, szarości oraz dziewczęcego pudrowego różu. Poszczególne elementy wyposażenia, takie jak toaletka, poduszki oraz grafiki posiadają ten sam kolor, co spaja aranżację w jedną piękną całość. Strefę snu stanowi łóżko wyposażone w szufladę, gdzie z powodzeniem dziecko może ukryć większe gabarytowo przedmioty. Przy łóżku znajdują się tapicerowane panele – jest to gwarancja bezpiecznego snu, a także zniwelowanie ubrudzenia ścian. Idealny klimat oraz możliwość czytania ulubionych książek w łóżku umożliwia kinkiet ścienny nad łóżkiem. Dekorując pokój warto zwrócić uwagę na jednolity motyw przewodni, w naszym projekcie jest to królik, który pojawia się w postaci grafik, czy figurek.
pokoj-nastolatki-poddasze (6)

Miejsce przechowywania

(Pokój nastolatki poddasze)

Lampy wiszące stanowią oświetlenie centralne pokoju, ich design ozdabia wnętrze. Pokój dziecka nie może odpowiednio funkcjonować bez dobrze zaplanowanego miejsca do przechowywania. Przedmioty, których nastolatka będzie używać na co dzień, można umieścić na otwartych półkach, zaś ubrania – w szafie. W projekcie wybór padł na szafę sięgającą sufitu. To doskonałe rozwiązanie w utrzymaniu czystości, ponieważ w ten sposób niwelujemy dodatkowe, jednakże nieprzydatne miejsce, gdzie gromadzi się kurz.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.