Projekt pokoiku dziecięcego

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-pokoi-dzieciecych (4)

Strefa zabawy

(Projekt pokoiku dziecięcego)

Aby pokój dziecka był funkcjonalny należy podzielić go na strefy – wypoczynku, nauki, przechowywania oraz zabawy. Zabawa w życiu dziecka jest niezwykle istotna. Należy zatem postarać się by miejsce zabawy dziecka było doskonale zaprojektowane. Ponad to obecność strefy do zabawy gwarantuje zachowanie porządku w pokoju, ponieważ każda zabawka w ten sposób będzie miała swoje miejsce. W naszym projekcie wzrok przykuwa namiot – wigwam. Dzieci uwielbiają kryjówki! To doskonałe miejsce na zabawę, a nawet odpoczynek. W pokoju znajduje się huśtawka, gdzie nie tylko dziecko może spędzać swój wolny czas, ale także rodzic, np. podczas czytania książki dziecku na dobranoc.
projekt-pokoi-dzieciecych (13)

Łóżko

(Projekt pokoiku dziecięcego)

Ściana, z która sąsiaduje łóżko jest od podłogi do sufitu zasłonięta zabudową meblową. Biały kolor mebli sprawia, że są wręcz niezauważalne, stanowią doskonałe tło dla reszty aranżacji wnętrza. Dodatkowo neutralna baza kolorystyczna mebli sprawia, że „rosną razem z dzieckiem”. Zmiana aranżacji jest niezwykle prosta – wystarczy zmienić dekoracje. W pokoju znajduje się łóżko z ramą o nietypowym kształcie. Ten typ ramy nazywany jest domkiem. Jest to bezpieczna konstrukcja, dzięki niej łóżko może stać się nie tylko przestrzenią do spania, ale także miejscem do zabawy. Wnętrze to spełnienie marzeń każdej dziewczynki.
projekt-pokoi-dzieciecych (5)

Pastelowe kolory

(Projekt pokoiku dziecięcego)

Kolorystyka w pokoju daje poczucie wyciszenia, sprzyja koncentracji dziecka. W pokoju z pastelowymi kolorami świetnie odnajdą się małe księżniczki. Róż niezwykle optymistycznie nastraja. W pokoju nie zabrakło miejsca do tworzenia kreatywnych prac, czy nauki. Biurko zapewni komfort podczas wykonywania np. prac plastycznych. Wiszące lampy o oryginalnym kształcie chmurek, ciekawe grafiki na półkach, czy nietypowy kształt krzeseł tworzą poczucie bajkowej przestrzeni. Warto wspomnieć, by projekt aranżacji wnętrza skonsultować z dzieckiem, ponieważ to ono będzie spędzać w nim najwięcej czasu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.