Projekt pokoiku dziecięcego

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Strefa zabawy

(Projekt pokoiku dziecięcego)

Aby pokój dziecka był funkcjonalny należy podzielić go na strefy – wypoczynku, nauki, przechowywania oraz zabawy. Zabawa w życiu dziecka jest niezwykle istotna. Należy zatem postarać się by miejsce zabawy dziecka było doskonale zaprojektowane. Ponad to obecność strefy do zabawy gwarantuje zachowanie porządku w pokoju, ponieważ każda zabawka w ten sposób będzie miała swoje miejsce. W naszym projekcie wzrok przykuwa namiot – wigwam. Dzieci uwielbiają kryjówki! To doskonałe miejsce na zabawę, a nawet odpoczynek. W pokoju znajduje się huśtawka, gdzie nie tylko dziecko może spędzać swój wolny czas, ale także rodzic, np. podczas czytania książki dziecku na dobranoc.

Łóżko

(Projekt pokoiku dziecięcego)

Ściana, z która sąsiaduje łóżko jest od podłogi do sufitu zasłonięta zabudową meblową. Biały kolor mebli sprawia, że są wręcz niezauważalne, stanowią doskonałe tło dla reszty aranżacji wnętrza. Dodatkowo neutralna baza kolorystyczna mebli sprawia, że „rosną razem z dzieckiem”. Zmiana aranżacji jest niezwykle prosta – wystarczy zmienić dekoracje. W pokoju znajduje się łóżko z ramą o nietypowym kształcie. Ten typ ramy nazywany jest domkiem. Jest to bezpieczna konstrukcja, dzięki niej łóżko może stać się nie tylko przestrzenią do spania, ale także miejscem do zabawy. Wnętrze to spełnienie marzeń każdej dziewczynki.

Pastelowe kolory

(Projekt pokoiku dziecięcego)

Kolorystyka w pokoju daje poczucie wyciszenia, sprzyja koncentracji dziecka. W pokoju z pastelowymi kolorami świetnie odnajdą się małe księżniczki. Róż niezwykle optymistycznie nastraja. W pokoju nie zabrakło miejsca do tworzenia kreatywnych prac, czy nauki. Biurko zapewni komfort podczas wykonywania np. prac plastycznych. Wiszące lampy o oryginalnym kształcie chmurek, ciekawe grafiki na półkach, czy nietypowy kształt krzeseł tworzą poczucie bajkowej przestrzeni. Warto wspomnieć, by projekt aranżacji wnętrza skonsultować z dzieckiem, ponieważ to ono będzie spędzać w nim najwięcej czasu.

Wizualizacje
Projekt pokoiku dziecięcego

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt pokoiku dziecięcego

L.p.Nazwa produktu
1Szafa wykonana na wymiar przez stolarza, fronty i widoczne korpusy MDF lakierowane na kolor NCS S 0500-N, wnętrze: półki, płyta meblowa kolor najbardziej zbliżony do koloru frontów
2Panel tapicerowany Pastelowy róz 30 x 30 cm
3STUVA / STUVA MÅLAD
Regał, biały, biały300x50x128 cm
4LACK
Półka ścienna, biały110x26 cm - 2 sztuki
5Roleta rzymska, Na wymiar, Standard
6Drewniane krzesełko dziecięce Królik - 2 sztuki
7 Dywan dziecięcy Diamond Motylki szary
8NAMIOT TIPI WANILIOWA KRAINA Z OKIENKIEM I MATĄ
9HUŚTAWKA OGRODOWA WISZĄCY FOTEL BOCIANIE GNIAZDO
10HEMMA
Oprawka z potrójnym kablem, biały1.8 m
11KRUSNING
Klosz lampy wiszącej, biały43 cm - 3 sztuki
12UPPLYST
Lampa ścienna LED, chmura biały - 2 sztuki
13Drzwi wewnętrzne. KOLEKCJA Porta GRANDE MODEL A.0
14Farba wewnętrzna DESIGNER COLOUR 2.5 l Light Grey BECKERS
15Farba wewnętrzna DESIGNER COLLECTION 2.5 l Legend BECKERS
16Emalia DESIGNER UNIVERSAL 0.5 l Wave BECKERS

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Porta
ola4kids
Leroy merlin
Kochamy Dywany
Ikea
domondo
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Oryginalny wzór płytek
Komplet wypoczynkowy
Stół rozkładany
Fotel wiszący

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera