Projekt pokoju dla 2 chłopców

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Przechowywanie

(Projekt pokoju dla 2 chłopców)

Projekt sypialni dla dwójki dzieci to niemałe wyzwanie. Kluczowym elementem jest uwzględnienie wystarczającego miejsca do przechowywania. Niezwykle przestronna szafa w wysokiej zabudowie zagwarantuje przestrzeń na wszystkie ubrania i własności rodzeństwa. Podwieszane półki z ledowym oświetleniem to idealne miejsce na książki czy zabawki, a ścienna zabudowa nad prawą stroną biurka zapewni funkcjonalną organizację akcesoriów szkolnych.

Strefa zabawy

(Projekt pokoju dla 2 chłopców)

W pokoju dziecięcym nie powinno zabraknąć przestrzeni do zabawy. Wydzielony dla rodzeństwa kąt oferuje dzieciom dużą tablicę kredową, która rozbudza wyobraźnię i kreatywność oraz stanowi pomocne rozwiązanie dydaktyczne przy domowej nauce. Zamontowany obok mini małpi gaj gwarantuje samą frajdę. Podwieszane liny i drabinki to rozwiązanie które zajmie rodzeństwo na długi czas.

Jasna kolorystyka

(Projekt pokoju dla 2 chłopców)

By przestrzeń nie została zdominowana, aranżacja wymaga odpowiednio dobranej kolorystyki. W przypadku projektu pokoju dziecięcego istotne było umiejętne rozprowadzenie światła dziennego, przy czym idealnie spisała się klasyczna biel. W połączeniu z naturalnym drewnem, ten neutralny kolor tworzy wyjątkowo ciepłe zestawienie, sprawdzające się świetnie w pokojach dziecięcych. Stanowi także rewelacyjne płótno pod akcenty kolorystyczne w odcieniach głębokiego błękitu.

Wizualizacje
Projekt pokoju dla 2 chłopców

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt pokoju dla 2 chłopców

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera