Projekt pokoju z łóżkiem piętrowym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt pokoju dziecięcego (3)

Przechowywanie

(Projekt pokoju z łóżkiem piętrowym)

Projekt sypialni dla dwójki dzieci to niemałe wyzwanie. Kluczowym elementem jest uwzględnienie wystarczającego miejsca do przechowywania. Niezwykle przestronna szafa w wysokiej zabudowie zagwarantuje przestrzeń na wszystkie ubrania i własności rodzeństwa. Podwieszane półki z ledowym oświetleniem to idealne miejsce na książki czy zabawki, a ścienna zabudowa nad prawą stroną biurka zapewni funkcjonalną organizację akcesoriów szkolnych.
projekt pokoju dziecięcego (4)

Strefa zabawy

(Projekt pokoju z łóżkiem piętrowym)

W pokoju dziecięcym nie powinno zabraknąć przestrzeni do zabawy. Wydzielony dla rodzeństwa kąt oferuje dzieciom dużą tablicę kredową, która rozbudza wyobraźnię i kreatywność oraz stanowi pomocne rozwiązanie dydaktyczne przy domowej nauce. Zamontowany obok mini małpi gaj gwarantuje samą frajdę. Podwieszane liny i drabinki to rozwiązanie które zajmie rodzeństwo na długi czas.
projekt pokoju dziecięcego (2)

Jasna kolorystyka

(Projekt pokoju z łóżkiem piętrowym)

By przestrzeń nie została zdominowana, aranżacja wymaga odpowiednio dobranej kolorystyki. W przypadku projektu pokoju dziecięcego istotne było umiejętne rozprowadzenie światła dziennego, przy czym idealnie spisała się klasyczna biel. W połączeniu z naturalnym drewnem, ten neutralny kolor tworzy wyjątkowo ciepłe zestawienie, sprawdzające się świetnie w pokojach dziecięcych. Stanowi także rewelacyjne płótno pod akcenty kolorystyczne w odcieniach głębokiego błękitu.
Katarzyna
Projektant
katarzyna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.