Projekt pokoju dla chłopca

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Sofa modułowa

(Projekt pokoju dla chłopca)

To niestandardowe rozwiązanie wydziela funkcjonalną strefę dla każdego malucha. Kształt sofy tworzy przytulne miejsce dla dziecka w każdym wieku, łącząc funkcje strefy relaksu, zabawy a nawet nauki. Nie tylko estetycznym, ale funkcjonalnym dodatkiem do sofy modułowej jest pufa, która służy jako dodatkowe siedzisko i mobilny stoliczek.

Jasne meble

(Projekt pokoju dla chłopca)

Dominująca biel nie tylko dopełnia ciepły odcień naturalnego drewna, ale powiększa optycznie przestrzeń, odbijając światło dziennie wpadające przez duże okna. W jedności z białymi elementami jak drzwi czy stojąca lampa, dobrana starannie paleta kolorystyczna komplementuje przestrzeń i nadaję jej radosnego poczucia, idealnego dla dziecka.

Strefa nauki i wypoczynku

(Projekt pokoju dla chłopca)

Funkcjonalne rozmieszczenie elementów sypialnych taktycznie wydziela strefy relaksu, zabawy i nauki. Rozdzielenie poszczególnych funkcji na sfery w otwartej przestrzeni, wpływa pozytywnie na psychikę nie tylko dziecka, ale i każdego dorosłego, bezpośrednio oddziałując na samopoczucie użytkownika.

Wizualizacje
Projekt pokoju dla chłopca

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt pokoju dla chłopca

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera