Pokój chłopca z panelami na ścianie

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
5(3)

Sofa modułowa

(Pokój chłopca z panelami na ścianie)

To niestandardowe rozwiązanie wydziela funkcjonalną strefę dla każdego malucha. Kształt sofy tworzy przytulne miejsce dla dziecka w każdym wieku, łącząc funkcje strefy relaksu, zabawy a nawet nauki. Nie tylko estetycznym, ale funkcjonalnym dodatkiem do sofy modułowej jest pufa, która służy jako dodatkowe siedzisko i mobilny stoliczek.
4(3)

Jasne meble

(Pokój chłopca z panelami na ścianie)

Dominująca biel nie tylko dopełnia ciepły odcień naturalnego drewna, ale powiększa optycznie przestrzeń, odbijając światło dziennie wpadające przez duże okna. W jedności z białymi elementami jak drzwi czy stojąca lampa, dobrana starannie paleta kolorystyczna komplementuje przestrzeń i nadaję jej radosnego poczucia, idealnego dla dziecka.
1(7)

Strefa nauki i wypoczynku

(Pokój chłopca z panelami na ścianie)

Funkcjonalne rozmieszczenie elementów sypialnych taktycznie wydziela strefy relaksu, zabawy i nauki. Rozdzielenie poszczególnych funkcji na sfery w otwartej przestrzeni, wpływa pozytywnie na psychikę nie tylko dziecka, ale i każdego dorosłego, bezpośrednio oddziałując na samopoczucie użytkownika.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.