Aranżacja pokoju dla nastolatka

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt pokoju nastolatka (3)

Strefa ćwiczeń

(Aranżacja pokoju dla nastolatka)

Młodych ludzi zazwyczaj rozpiera energia. Mogą oni znaleźć jej ujście także w swoim pokoju, jeśli jego wnętrze zostało zaaranżowane w odpowiedni sposób. Dla zapalonych miłośników piłki nożnej idealnym rozwiązaniem jest pozostawienie nieco wolnej przestrzeni na zabawy piłką. Motywacją do systematycznych treningów mogą stać się przyklejone na ścianie plakaty z odpowiednim przesłaniem, a także funkcjonalna drabinka. Umieszczony nieopodal fotel przypominający piłkę do gry w futbol znakomicie dopełni aranżacji.
Projekt pokoju nastolatka (4)

Biurko

(Aranżacja pokoju dla nastolatka)

Pokój dla nastolatka to miejsce, gdzie młody człowiek spędza czas nie tylko na zabawie, ale także na nauce. Dlatego wybór odpowiedniego biurka jest bardzo ważny. Modele do pokoju młodzieżowego muszą być na tyle przestronne, aby bez trudu pomieścić wszystkie niezbędne podręczniki, akcesoria biurowe, a także komputer. Zakupiony mebel najlepiej jest umieścić pod oknem. Na parapecie warto umieścić lampkę gwarantującą odpowiedni poziom doświetlenia miejsca pracy po zapadnięciu zmroku.
Projekt pokoju nastolatka (6)

Łóżko i zabudowa meblowa

(Aranżacja pokoju dla nastolatka)

Łóżko dla nastolatka powinno być miękkie oraz wygodne. W pokojach młodzieżowych najlepiej sprawdzają się modele wyposażone w specjalne skrzynie do przechowywania pościeli w ciągu dnia. Mebel najlepiej jest ustawić przy ścianie nieopodal okna. Postawiona obok niego duża szafa bez trudu pomieści wszystkie ubrania oraz obuwie młodego człowieka. Nad łóżkiem można zawiesić funkcjonalne szafki idealnie dopasowane pod względem kolorystycznym do wspomnianej szafy.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.