Projekt pokoju dziecięcego

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Strefa odpoczynku

(Projekt pokoju dziecięcego)

Uniwersalna kolorystyka bieli, szarości i jasnego drewna sprawia, że wnętrze prezentuje się niezwykle estetycznie. Wygodne łóżko, stolik nocny i odpowiednie oświetlenie zapewnią dziecku komfortowy wypoczynek. Przytulna strefa snu została zaaranżowana w kolorystyce spójnej z resztą pomieszczenia. Lampka nocna oraz ledowe podświetlenie nad łóżkiem umożliwią wieczorne czytanie. Zielone dodatki uspokajają i pomagają zregenerować siły oraz wprowadzają nieco ożywienia do jasnego wnętrza.

Strefa nauki

(Projekt pokoju dziecięcego)

Aranżacja pokoju wymaga urządzenia go zgodnie z potrzebami dziecka. Wielofunkcyjna przestrzeń obejmuje zarówno sypialnię, strefę nauki, jak i miejsce do zabawy. Bezpośrednio pod oknem znajduje się biurko z komfortowym krzesłem, a tuż obok szafki do przechowywania. Dostęp do naturalnego światła umożliwia dłuższe korzystanie z dziennego światła. Podczas długich wieczorów i pochmurnych dni niezbędna okaże się lampka – dodatek dopasowany do stylistyki wnętrza. Grafika na ścianie w formie fototapety stanowi ciekawy element ozdobny, ożywiający pomieszczenie.

Kolorowe dodatki

(Projekt pokoju dziecięcego)

Neutralne ściany w odcieniu szarości stanowią doskonałe tło dla aranżacji pokoju dla chłopca. Wybór i wymiana dekoracji pozwala na zmianę stylu oraz funkcji pomieszczenia, w zależności od zmieniających się potrzeb i zainteresowań dziecka. Drewniane elementy w meblach ocieplają wnętrze. Chłodne barwy ścian i stonowane meble stanowią fantastyczną bazę dla kolorowych dodatków. Żółte i zielone akcenty odświeżają pomieszczenie i wprowadzają przytulną atmosferę do wnętrza. Obrazy ze zwierzętami upiększają ścianę, wprowadzając pogodny klimat do pokoju dziecka.

Wizualizacje
Projekt pokoju dziecięcego

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt pokoju dziecięcego

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera