Projekt pokoju z motywem kosmosu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt pokoju dzieciecego (1)

Strefa snu

(Projekt pokoju z motywem kosmosu)

Przestrzeń do wypoczynku została wizualnie wydzielona mocnym akcentem kolorystycznym. Strefa snu została przyciemniona poprzez pomalowanie jednej ściany na granatowo. Jedna ściana w interesującym, ciemnym kolorze nie pomniejsza optycznie pokoju. Stylistyka inspirowana przestrzenią kosmiczną idealnie wkomponowała się w wystrój całego pokoju. Lampki ścienne w kształcie gwiazd zmieniają ścianę w rozgwieżdżoną przestrzeń. Mocny kolor ściany w połączeniu z fototapetą przedstawiającą księżyc tworzy klimatyczny, wyciszający nastrój ułatwiający zasypianie.
projekt pokoju dzieciecego (2)

Funkcjonalne wnętrze

(Projekt pokoju z motywem kosmosu)

Pokój dla chłopca jest dobrze oświetlony, dzięki dużym, narożnym przeszkleniom. Zastosowanie jasnych barw z dodatkiem kolorowych akcentów ożywia wnętrze, tworząc przytulny kącik do nauki i zabawy. Pod oknem ustawiono niski regał z szafkami, półkami i z dodatkowym siedziskiem. To unikalny pomysł na mebel wypoczynkowy w nowoczesnej odsłonie. Strefa nauki znajduje się w zasięgu okna, zapewniając dużą dawkę naturalnego światła. W pokoju zamontowano także uwielbianą przez dzieci huśtawkę.
projekt pokoju dzieciecego (3)

Wysoka zabudowa

(Projekt pokoju z motywem kosmosu)

Własny pokój dziecka to miejsce zabaw, nauki i snu. Pomieszczenie jest nie tylko ciekawe i nowoczesne, ale przede wszystkim praktyczne. Biurko w pobliżu okna zapewnia dostęp dziennego światła do strefy nauki. Wysokie szafy bez problemu pomieszczą całą garderobę, a dodatki na półkach stworzą wyjątkowy wystrój wnętrza. Praktyczny system przechowywania ułatwia utrzymanie porządku. Kolorowy i przestronny pokój chłopca jest pełen schowków i miejsc do zabawy. Różnego rodzaju meble i półki pomogą zorganizować przestrzeń i uniknąć niepotrzebnego chaosu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.