Kolorowy pokój dla dziecka

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt pokoju dziecięcego (4)

Łóżko z panelami dekoracyjnymi

(Kolorowy pokój dla dziecka)

Gama kolorystyczna we wnętrzu jest bogata o wyraziste i głębokie kolory. Panele dekoracyjne umieszczone nad łóżkiem chronią dziecko przed kontaktem z zimną ścianą oraz tworzą niezwykle spójną kompozycję. Nad łóżkiem zaprojektowano szafki o różnym rozmiarze. Geometryczne formy nadzwyczajnie dobrze łączą się ze sobą, tworząc motyw przewodni we wnętrzu. Żółte zasłony ożywiają wnętrze, dodają blasku i świetnie współgrają z panelami nad łóżkiem.
Projekt pokoju dziecięcego (1)

Wzorzysta tapeta

(Kolorowy pokój dla dziecka)

Przeciwległa ściana jest zarówno miejscem do zabawy jak i nauki. Wzorzysta tapeta w kolorze butelkowej zieleni idealnie pasuje do przyszłego nastolatka. Schodki w kolorze żółtym są wsparciem dla chłopca oraz uzupełnieniem całej aranżacji. Nieregularne kubiki pozwalają przechowywać książki czy zabawki. Istotnym elementem każdego ucznia jest biurko, dlatego usytuowane przy oknie wpływa szczególnie na komfort użytkowania ze względu na duży dostęp do światła.
Projekt pokoju dziecięcego (5)

Przechowywanie

(Kolorowy pokój dla dziecka)

Szafa na ubrania z frontami w kolorze głębokiej zieleni została zaprojektowana tak, aby wygodnie korzystało się małemu domownikowi. Ułożony na całej powierzchni dywan daje efekt przytulności i skutecznie pochłania dźwięki. W celu zaoszczędzenia przestrzeni zastosowano drzwi przesuwne, które idealnie ukrywają się za stylową szafą. Jako formę rozrywki zaprojektowano linę, po której można się wspinać oraz huśtać. Całe wnętrze zostało stworzone z myślą o kreatywnym rozwoju dziecka.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.