Projekt pokoju dziecięcego dla rodzeństwa

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-pokoju-dzieciecego-dla-rodzenstwa (9)

Łózko piętrowe

(Projekt pokoju dziecięcego dla rodzeństwa)

Urządzenie pokoju dziecięcego dla rodzeństwa to nie lada wyzwanie! Przychodzimy z pomocą, Twoją inspiracją może być nasz projekt. Rodzeństwo może posiadać różne potrzeby oraz zainteresowania. Na początku zalecamy porozmawiać z dziećmi jak wyobrażają sobie swój wymarzony pokój. To przecież one będą spędzały większość swojego czasu w tym pomieszczeniu, więc istotne jest by czuły się tu komfortowo. Ważnym elementem wyposażenia jest łóżko. W projekcie umieściliśmy łóżko piętrowe, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość miejsca w pokoju oraz jest doskonałą zabawą dla starszego dziecka w wdrapywanie się po schodkach na górny poziom. Łóżko „opiera się” o ścianę z tapicerowanymi panelami ściennymi w kształcie plastrów miodu. Pełnią one funkcję zagłówka łóżka.
projekt-pokoju-dzieciecego-dla-rodzenstwa (7)

Fototapeta w pokoju

(Projekt pokoju dziecięcego dla rodzeństwa)

W pokoju nie mogło zabraknąć akcentów wyrażających zainteresowania mieszkańców pokoju. W tym przypadku są to samoloty. Pojawiają się one na dywanie oraz zdobią ścianę w postaci fototapety. Jako, że faktem jest, iż pokój dziecięcy przepełniony będzie zabawkami, a co za tym idzie będzie dość kolorowy nie można przesadzić z ilością barw w aranżacji pokoju. We wnętrzu dominują jasne kolory – są to biele, szarości, ocieplone jasnym drewnem. Pokój jest jasny, bezpieczny i przytulny. Wspólną strefę do zabawy stanowi dywan. Miejscem odrabiana lekcji, bądź wyrażania siebie w kreatywny sposób jest biurko. Ustawione w pobliżu okna, będzie doskonale oświetlone światłem naturalnym, przyjaznym dla ludzkiego oka.
projekt-pokoju-dzieciecego-dla-rodzenstwa (3)

Przechowywanie w pokoju

(Projekt pokoju dziecięcego dla rodzeństwa)

Jesteśmy przekonani, że wspólny pokój dzieci zapewni dużo radości. Jednak nie można zapominać o tym, iż każde dziecko potrzebuje mieć swoją oddzielną przestrzeń, szuflady na swoje rzeczy, dziecięce skarby. W naszym projekcie nie brak półek oraz szuflad dla rodzeństwa, gdzie mogą przechowywać tego typu przedmioty. Co jednak z ubraniami, czy też pościelą? Doskonałym miejscem będzie szafa. Biały pojemny mebel zmieści wiele rzeczy. Co więcej, neutralny kolor sprawi, że szafa posłuży na długie lata. Pomocnym elementem wyposażenia pokoju w utrzymaniu porządku są kosze na zabawki. Dzielenie pokoju z rodzeństwem zacieśni więzi oraz znacznie wzmocni poczucie bezpieczeństwa.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.