Projekt pokoju dziecięcego dla rodzeństwa

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Łózko piętrowe

(Projekt pokoju dziecięcego dla rodzeństwa)

Urządzenie pokoju dziecięcego dla rodzeństwa to nie lada wyzwanie! Przychodzimy z pomocą, Twoją inspiracją może być nasz projekt. Rodzeństwo może posiadać różne potrzeby oraz zainteresowania. Na początku zalecamy porozmawiać z dziećmi jak wyobrażają sobie swój wymarzony pokój. To przecież one będą spędzały większość swojego czasu w tym pomieszczeniu, więc istotne jest by czuły się tu komfortowo. Ważnym elementem wyposażenia jest łóżko. W projekcie umieściliśmy łóżko piętrowe, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość miejsca w pokoju oraz jest doskonałą zabawą dla starszego dziecka w wdrapywanie się po schodkach na górny poziom. Łóżko „opiera się” o ścianę z tapicerowanymi panelami ściennymi w kształcie plastrów miodu. Pełnią one funkcję zagłówka łóżka.
projekt-pokoju-dzieciecego-dla-rodzenstwa (9)
projekt-pokoju-dzieciecego-dla-rodzenstwa (7)

Fototapeta w pokoju

(Projekt pokoju dziecięcego dla rodzeństwa)

W pokoju nie mogło zabraknąć akcentów wyrażających zainteresowania mieszkańców pokoju. W tym przypadku są to samoloty. Pojawiają się one na dywanie oraz zdobią ścianę w postaci fototapety. Jako, że faktem jest, iż pokój dziecięcy przepełniony będzie zabawkami, a co za tym idzie będzie dość kolorowy nie można przesadzić z ilością barw w aranżacji pokoju. We wnętrzu dominują jasne kolory – są to biele, szarości, ocieplone jasnym drewnem. Pokój jest jasny, bezpieczny i przytulny. Wspólną strefę do zabawy stanowi dywan. Miejscem odrabiana lekcji, bądź wyrażania siebie w kreatywny sposób jest biurko. Ustawione w pobliżu okna, będzie doskonale oświetlone światłem naturalnym, przyjaznym dla ludzkiego oka.

Przechowywanie w pokoju

(Projekt pokoju dziecięcego dla rodzeństwa)

Jesteśmy przekonani, że wspólny pokój dzieci zapewni dużo radości. Jednak nie można zapominać o tym, iż każde dziecko potrzebuje mieć swoją oddzielną przestrzeń, szuflady na swoje rzeczy, dziecięce skarby. W naszym projekcie nie brak półek oraz szuflad dla rodzeństwa, gdzie mogą przechowywać tego typu przedmioty. Co jednak z ubraniami, czy też pościelą? Doskonałym miejscem będzie szafa. Biały pojemny mebel zmieści wiele rzeczy. Co więcej, neutralny kolor sprawi, że szafa posłuży na długie lata. Pomocnym elementem wyposażenia pokoju w utrzymaniu porządku są kosze na zabawki. Dzielenie pokoju z rodzeństwem zacieśni więzi oraz znacznie wzmocni poczucie bezpieczeństwa.
projekt-pokoju-dzieciecego-dla-rodzenstwa (3)

Wizualizacje
Projekt pokoju dziecięcego dla rodzeństwa

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt pokoju dziecięcego dla rodzeństwa

Lp.Nazwa produktu
1Biurko 120 Stige VOX
2Kontenerek biurka Stige VOX kolor niebieski
3Regał Stige VOX kolor niebieski
4Skrzynka pionowa Stige VOX
5Komoda z szufladami niska Stige VOX
6Komoda z szufladą i mobilnym kontenerkiem Stige Vox; kolor taupe/sosna
7Półka regałowa Stige VOX kolor sosna
8Lampka ścienna chmurka UPPLYST IKEA 2szt.
9Lampy SPOT SUFITOWY TUBA SET BIAŁY ŚR. 10CM 4szt.
10Krzesło Gina Mimi białe nogi białe na kółkach 2szt.
11Fototapeta wzór nr 51 - samoloty akwarele; Wymiar: 3,14m x 2,6m
12Panele ścienne PLASTER MIODU tapicerowan, kolor casablanka 2314, ilość 48-57
13WOREK MIDI SAKO MIKROFAZA, 2 sztuki, kolory niebieskie
14Dywan Cars Handtufted; wymiar: 1,2m x 1,8m lub 1,7m x 2,4m
15Farba ścienna: kolor jasny szary - NCS S 1500-N - odpowiednio ten kolor z palety np. firmy TEKNOS to T1329; ilość: 16m2
16Farba ścienna: kolor ciemny szary - NCS S 6500-N - odpowiednio ten kolor z palety np. firmy TEKNOS to T7041; ilość: 12,2m2

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Vox
Sfmeble
Rugvista
nowodvorski
Miętowy sklep
Ikea
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp

Projekty z ostatnich tygodni

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Ogrzewanie podłogowe
Otwarta kuchnia
Specjalistyczne meble
Stonowane dodatki
Styl uniwersalny
Płytki w łazience pod sufit

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera