Duży pokój z niebieską farbą

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Ponadczasowy styl

(Duży pokój z niebieską farbą)

Projekt pokoju dla dziecka to inwestycja, za którą kolejne remonty przychodzą niekiedy wraz z dorastaniem dziecka. Warto, dlatego pomyśleć o aranżacji, która służyć będzie przez lata. Projekt tej sypialni za sprawą klasycznego stylu w nowoczesnej oprawie, zaspokoi gusta nie tylko dziecka, ale i nastolatka. Zaproponowany design daje możliwość zmian w aranżacji bez potrzeby remontu. Uniwersalny styl to niezwykle funkcjonalny wybór, ale i gwarancja eleganckiego wnętrza.

Przechowywanie

(Duży pokój z niebieską farbą)

W pokoju dziecka istotnym elementem jest wystarczające miejsce na zabawki, ubrania, książki i wiele innych skarbów. Dlatego dobrym rozwiązaniem w projektach pokojów dziecięcych jest zabudowa meblowa na wymiar, dzięki której dostępna przestrzeń zostanie w pełni zagospodarowana. Szerokie szuflady, głębokie półki na książki i zabawki oraz miejsce do przechowywania- wszystkie te funkcje pełni zaprojektowana przemyślanie ścianka meblowa. Przechowywanie ułatwi także szeroka komoda z wiklinowymi koszami oraz funkcjonalne, ustawione z obu stron łóżka szafki nocne.

Heksagony

(Duży pokój z niebieską farbą)

W projekcie nie zabrakło charakterystycznych dziecięcych elementów, ważnych w pokoju każdego malca. Umieszczone przy narożnym oknie heksagony o różnych wielkości stanowią niestandardowy element dekoracyjny, a funkcje ich ograniczone być mogą jedynie przez dziecięcą wyobraźnię. Wiszące na ścianach, wybrane przez najmłodszego mieszkańca grafiki komplementuje funkcjonalna półka w kształcie powtarzającego się motywu heksagonów. Całość projektu za sprawą uniwersalnego stylu oraz eleganckiej aranżacji, tworzy niezwykle spójny projekt dziecięcego pokoju.

Wizualizacje
Duży pokój z niebieską farbą

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Duży pokój z niebieską farbą

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera