Duży pokój z niebieską farbą

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
8

Ponadczasowy styl

(Duży pokój z niebieską farbą)

Projekt pokoju dla dziecka to inwestycja, za którą kolejne remonty przychodzą niekiedy wraz z dorastaniem dziecka. Warto, dlatego pomyśleć o aranżacji, która służyć będzie przez lata. Projekt tej sypialni za sprawą klasycznego stylu w nowoczesnej oprawie, zaspokoi gusta nie tylko dziecka, ale i nastolatka. Zaproponowany design daje możliwość zmian w aranżacji bez potrzeby remontu. Uniwersalny styl to niezwykle funkcjonalny wybór, ale i gwarancja eleganckiego wnętrza.
12

Przechowywanie

(Duży pokój z niebieską farbą)

W pokoju dziecka istotnym elementem jest wystarczające miejsce na zabawki, ubrania, książki i wiele innych skarbów. Dlatego dobrym rozwiązaniem w projektach pokojów dziecięcych jest zabudowa meblowa na wymiar, dzięki której dostępna przestrzeń zostanie w pełni zagospodarowana. Szerokie szuflady, głębokie półki na książki i zabawki oraz miejsce do przechowywania- wszystkie te funkcje pełni zaprojektowana przemyślanie ścianka meblowa. Przechowywanie ułatwi także szeroka komoda z wiklinowymi koszami oraz funkcjonalne, ustawione z obu stron łóżka szafki nocne.
11

Heksagony

(Duży pokój z niebieską farbą)

W projekcie nie zabrakło charakterystycznych dziecięcych elementów, ważnych w pokoju każdego malca. Umieszczone przy narożnym oknie heksagony o różnych wielkości stanowią niestandardowy element dekoracyjny, a funkcje ich ograniczone być mogą jedynie przez dziecięcą wyobraźnię. Wiszące na ścianach, wybrane przez najmłodszego mieszkańca grafiki komplementuje funkcjonalna półka w kształcie powtarzającego się motywu heksagonów. Całość projektu za sprawą uniwersalnego stylu oraz eleganckiej aranżacji, tworzy niezwykle spójny projekt dziecięcego pokoju.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.