Projekt pokoju dziecięcego z niebieskim akcentem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt pokoju dziecięcego z niebieskim akcentem (3)

Strefa nauki

(Projekt pokoju dziecięcego z niebieskim akcentem)

Dziecko spędza w swoim pokoju mnóstwo czasu. Urządzając wnętrze tego pomieszczenia, warto pomyśleć o odpowiednim zaaranżowaniu miejsca przeznaczonego do nauki. Znajdujące się przy łóżku niewielkie biurko musi być na tyle duże, aby pomieścić wszystkie niezbędne do odrabiania pracy domowej akcesoria. Na zawieszonych na ścianie półkach można przechowywać książki, kosmetyki oraz zabawki. Niebieską powierzchnię warto ozdobić rozmaitymi motywami graficznymi, związanymi z zainteresowaniami dziecka.
projekt pokoju dziecięcego z niebieskim akcentem (11)

Miejsce do zabawy

(Projekt pokoju dziecięcego z niebieskim akcentem)

W dziecięcym pokoju obowiązkowo powinno znaleźć się też miejsce na zabawę. Doskonałym rozwiązaniem jest umieszczenie przy ścianie obok drzwi funkcjonalnego regału, na którym można przechowywać różne zabawki, książki oraz inne przedmioty. Znajdującą się za regałem niebieską ścianę można udekorować np. latającymi samolotami albo innymi motywami graficznymi. Całości aranżacji dopełni wygodny fotel, na którym dziecko może wygodnie pogrążyć się w lekturze.
projekt pokoju dziecięcego z niebieskim akcentem (7)

Oświetlenie

(Projekt pokoju dziecięcego z niebieskim akcentem)

Właściwe oświetlenie dziecięcego pokoju to gwarant funkcjonalności jego użytkowania. W ciągu dnia o intensywności naświetlenia decydują umieszczone w oknie podniesione bądź opuszczone żaluzje. Po zapadnięciu zmroku natomiast warto postawić na odpowiednio dobrane lampy. W pokoju dziecka doskonale sprawdza się minimalistyczny żyrandol składający się z kilku nieosłoniętych żadną obudową żarówek. Odpowiednio dobrana lampa sprawi, że każdy zakamarek pokoju będzie doskonale widoczny.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.