Projekt pokoju dziewczynki

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt pokoju dziewczynki 4

Naklejki na ścianie

(Projekt pokoju dziewczynki)

Pokój dla dziecka to miejsce szczególne, bowiem musi łączyć w sobie wile sfer – snu, nauki, przechowywania, czy zabawy. Podołaliśmy wyzwaniu i oto piękne efekty! Stworzyliśmy w nim wygodne miejsce do spania, które uatrakcyjnia interesująca naklejka na ścianie. Podkreśla ona indywidualność dziewczynki. Łóżko dziecięce pozwala na komfortowy wypoczynek i spokojny sen. Mebel wyposażony jest w pojemnik na pościel. Zapewnia także bezpieczeństwo podczas snu, dzięki barierce ochronnej. Pokój był zaaranżowany zgodnie z gustem małej właścicielki. Dekoracje spełniają tu jednocześnie funkcję edukacyjną. Tak zaprojektowane wnętrze budzi wiele inspiracji, jesteśmy przekonani, że będą się tu rodzić świetne kreatywne pomysły dziecka.
Projekt pokoju dziewczynki 2

Strefa nauki

(Projekt pokoju dziewczynki)

Biurko zostało ustawione pod oknem, gdzie jest największa ilość światła dziennego. Jest to ważny aspekt aranżacji pokoju dziecka, ponieważ siedząc tyłem do okna, zasłaniałoby sobie światło. Przy biurku maluch może rysować czy malować, zaś starszym dzieciom, które chodzą do szkoły, mebel ten jest niezbędny do codziennej nauki. Biurko łączy się z wąską szafą, z wieloma półkami, gdzie można przechowywać książki i przybory szkolne. Cały pokój przepełniony jest bielą i pastelową miętą. Jasne barwy sprawiają, że wnętrze wydaje się optycznie większe. Zwieńczeniem pięknej kolorystyki jest drewno na podłodze, które niesamowicie ociepla całe wnętrze, sprawia, że jest przytulne.
Projekt pokoju dziewczynki 3

Strefa przechowywania

(Projekt pokoju dziewczynki)

Aby pokój dziecka był funkcjonalny nie mogło tu zabraknąć pojemnej szafy. Odpowiednio dobrany mebel będzie służył do przechowywania rzeczy przez wiele lat. Szafa pozwala na utrzymanie porządku w pokoju oraz prawidłowej organizacji. Stabilna szafa charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Zabudowa meblowa nad łóżkiem to dodatkowe miejsce do przechowywania.To rozwiązanie w sprytny sposób oszczędza miejsce w pokoju. Kosze na zabawki są w neutralnym kolorze, idealnie wkomponują się w otoczenie oraz pomagają w zapanowaniu nad chaosem porozrzucanych zabawek. Oprawione w ramki plakaty przeniosą dziecko w świat barwnej fantazji.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.