Przytulny pokój dziecięcy

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Strefa zabawy w pokoju

(Przytulny pokój dziecięcy)

Pokój dziecięcy to jego azyl. Należy zatem sprawić, by dziecko czuło się w nim jak najlepiej i najbezpieczniej. Podczas tworzenia projektu pokoju dziecięcego mieliśmy na uwadze spełnienie jego podstawowych funkcji, jakim jest sen, zabawa, nauka oraz przechowywanie. Dziecko większość czasu spędza na zabawie, co często wiąże się z powstawanie bałaganu. Można tego uniknąć umieszczając w pokoju kosze oraz pudełka. Co do kolorystyki w pokoju ważna jest konsultacja z dzieckiem. Najpierw warto dowiedzieć się jakie są jego preferencje, a następnie wypracować kompromis, ponieważ gusta dziecka często ulegają zmianom. Dobrym rozwiązaniem jest zaakcentowanie kolorystyczne kilku elementów w pokoju, może to być tak jak w przypadku naszego projektu: tapeta, poduszki lub pościel.

Łóżko na antresoli

(Przytulny pokój dziecięcy)

Gwiazdą aranżacji w pokoju jest zdecydowanie łóżko na antresoli. Tego typu łóżko to wielka frajda dla dzieci. Istotne jest by było właściwie zabezpieczone. W projekcie postawiliśmy na miękką, ale bezpieczna siatkę. Niżej, swoje miejsce ma huśtawka oraz biurko. Nie zapomnieliśmy o oświetleniu blatu biurka, pomimo bliskiego kontaktu z oknem, gdzie dostaje się światło naturalne, lampka biurkowa jest obowiązkowa. Na podłodze umieściliśmy miękka wykładzinę, która sprzyja podczas zabawy. Warto wspomnieć, że w pokoju dziecka dobrym rozwiązaniem jest tapeta na ścianie. Kolorowa, w interesujące wzory satysfakcjonuje dziecko, a przy tym łatwo jest ją zmienić, gdy jego lub jej upodobania ulegną zmianie.

Dodatki w pokoju

(Przytulny pokój dziecięcy)

Każdy przedmiot w pokoju ma swoje miejsce. Ściana naprzeciwko łóżka w całości przeznaczona jest do przechowywania. Szafa sięgająca sufitu, z łatwością pomieści wszystkie dziecięce ubrania, na każdą porę roku. Bezpośrednio przy szafie widzimy ogrom półek, gdzie dziecko może umieścić swoje pamiątki, książki, zdjęcia lub nagrody. Jesteśmy przekonani, że tak zaaranżowany pokój będzie spełnieniem marzeń niejednej dziewczynki!

Wizualizacje
Przytulny pokój dziecięcy

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Przytulny pokój dziecięcy

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=232 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

wyroby drewniane sklep
turkusowa pracownia
smyk
litigo meble
kochamy meble
Ikea
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera