Rozowa sypialnia dziewczynki z lozkiem na antresoli

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Rozowa sypialnia dziewczynki z lozkiem na antresoli (2)

Różowa pokój dziewczynki i schodki do łóżeczka

(Rozowa sypialnia dziewczynki z lozkiem na antresoli)

Przytulna atmosfera, urok i bajkowy klimat – to właśnie te cechy uchwyciliśmy w projekcie pokoju dla dziewczynki. Chcieliśmy, aby stał się on oazą młodej damy, a jednocześnie aby nie był zbyt infantylny i pozbawiony charakteru. Kolorem dominującym jest tutaj róż, jednak występuje on w wielu odcieniach i świetnie współgra z białymi meblami i drewnianymi podłogami. Pojawia się głównie na dodatkach, takich ja dywan, zasłony czy krzesło Långfjäll. Niezwykle urocze jest także siedzisko, które umieściliśmy pod antresolą. Pod nim znajdują się szafki, w których dziecko może ukrywać swoje skarby. Największym atutem pokoju jest antresola i prowadzące do niej schodki. Takie rozwiązanie jest nie tylko wyjątkowe, ale pozwala na wygospodarowanie dodatkowego miejsca do przechowywania. Sprawia także, że pomieszczenie wyraźnie podzielone jest na strefy – część sypialnianą, wypoczynkową i biurową. Tak zaprojektowana przestrzeń jest świetnym miejscem dla dziewczynki, ponieważ będzie ona mogła niej bawić się, uczyć, przyjmować koleżanki, a także odpoczywać.
Rozowa sypialnia dziewczynki z lozkiem na antresoli (4)

Biurko w pokoju dziecięcym

(Rozowa sypialnia dziewczynki z lozkiem na antresoli)

Miejsce do nauki jest niezwykle ważne w pokoju dziecięcym. Musi być ono wygodne i zachęcające, dzięki czemu mała uczennica chętnie będzie spędzała czas nad książkami. W naszym projekcie wykorzystaliśmy proste białe biurko z pokaźnym blatem, na którym zmieszczą się wszystkie przybory szkolne. Obok zamontowaliśmy półki na podręczniki i plecak. Biel przełamaliśmy za pomocą wyjątkowego krzesła obrotowego, którego ciemne nogi idealnie kontrastują z jasnymi odcieniami i pasują do gałek na szufladach. Kolejne miejsce do przechowywania zapewnia zabudowana szafa, przy której zamontowaliśmy drewniane półki. Wielką rolę w strefie biurowej odgrywa również oświetlenie. Zdecydowaliśmy się tu zarówno na kinkiety, jak i lampy wiszące oraz stojące. Na blacie umieściliśmy małą lampkę Ranarp, której ruchome ramie pozwala skierować strumień światła tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Na suficie znalazły się zjawiskowe klosze, które swoim kształtem przypominają kwiaty i nadają całemu pomieszczeniu wyjątkowej lekkości.
Rozowa sypialnia dziewczynki z lozkiem na antresoli (3)

Schowki w schodach

(Rozowa sypialnia dziewczynki z lozkiem na antresoli)

Schodki prowadzące do antresoli to innowacyjne rozwiązanie, które zmienia wygląd całego pomieszczenia. Nadaje mu głębi, trójwymiarowości i jasno wyznacza granice wszystkich obszarów w sypialni. W porównaniu do drabinek jest to opcja o wiele wygodniejsza, a dodatkowo zapewnia kolejne miejsce do przechowywania, które jest tak istotne w pokoju małej dziewczynki. Schodki wyglądają spektakularnie i pozwalają nawet w niewielkim mieszkaniu otrzymać wrażenie piętrowego lokum. Aby uniknąć nudy i powtarzalności, każdy schodek zaprojektowaliśmy w inny sposób. W niektórych zastosowaliśmy wysuwane szuflady, a w innych wiszące półki. Dla zachowania bezpieczeństwa na schodach zamontowaliśmy prostą, lekką balustradę.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.