Aranżacja holu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-holu (15)

Oświetlenie w holu

(Aranżacja holu)

Przedpokój to reprezentacyjne pomieszczenie, które stanowi wizytówkę całego domu. We wnętrzu króluje klasyczne połączenie czerni i bieli, przeplatane szarościami. Aby pomieszczenie było maksymalnie funkcjonalne umieszczona została tu szafka na obuwie. Na pierwszy rzut oka jest niemalże niewidoczna, ze względu na swoja barwę stapiająca się z kolorem ściany. Niezwykle istotne w przedpokoju jest oświetlenie. Zamontowane zostały tu reflektory o odpowiedniej temperaturze światła, które dzięki temu, że są ruchome dają duże możliwości aranżacyjne. Dobrym pomysłem na rozproszenie światła we wnętrzu, a tym samym optyczne powiększenie go jest obecność na podłodze płytek z połyskiem.
aranzacja-holu (17)

Konsola

(Aranżacja holu)

Elementem wyposażenia, który jest niezwykle praktyczny w przedpokoju jest konsola, niewielki przyścienny stolik. Mebel służy do przechowywania podręcznych drobiazgów, takich jak klucze. Konsola jest także miejscem, gdzie znajdują się dekoracje wnętrza – wazon, taca. Dekoracje to srebrne elementy, które doskonale komponują się ze stylistyką wnętrza. Hol jest znacznie optycznie powiększony za pomocą lustra. Tafla przyozdobiona jest srebrną oryginalną ramą. Lustro sprawia, że wnętrze zyskało nico głębi.
aranzacja-holu (16)

Siedzisko

(Aranżacja holu)

Idealnym rozwiązaniem w każdym przedpokoju jest siedzisko, które ułatwia zakładanie butów. Modne i stylowe doskonale pasuje do wystroju wnętrza. Nad siedziskiem znajdują się czarno-białe grafiki, które uatrakcyjniają wygląd wnętrza. Wspaniałym dopełnieniem projektu jest miękki dywan, który dodaje wnętrzu przytulności. Tak zaaranżowany przedpokój to gwarancja uporządkowanej przestrzeni, gdzie każdy przedmiot ma swoje miejsce i jest zawsze pod ręką.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Przedpokoju

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.