Aranżacja przedpokoju

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Komfortowe siedzisko

(Aranżacja przedpokoju)

Przedpokój to często pomijanie wnętrze podczas tworzenia aranżacji domu lub mieszkania. Jest to pomieszczenie niezwykle istotne, ponieważ jest swego rodzaju wizytówką domu. Przedpokój zapowiada czego możemy spodziewać się w dalszej części domu lub mieszkania. W tym pomieszczeniu nie mogło zabraknąć wygodnego siedziska, gdzie komfortowo można zmienić obuwie. Ciekawym sposobem aranżacyjnym było umieszczenie nad siedziskiem galerii czarnobiałych zdjęć, która przywołuje piękne chwile. W podstawie siedziska zamontowane zostały szuflady, które są dodatkowym miejscem do przechowywania.

Meksykańskie płytki

(Aranżacja przedpokoju)

Podłoga – to część w przedpokoju, od której nie można oderwać wzroku! Wspaniały wzór meksykański to przepiękna ozdoba wnętrza. Płytki wykonane są z gresu. Jednakże oryginalny meksykański motyw jest wielobarwny, wręcz krzykliwy. Aby zniwelować poczucie przytłoczenia użyliśmy czerni i bieli. Kolorystyka doskonale współgra z całą aranżacją przedpokoju. We wnętrzu niezmiernie przydatne okazują się wieszaki. Jest to element dekoracyjny jednocześnie pełni funkcję praktyczną. Pozwala on utrzymać porządek w pomieszczeniu. Świetnym pomysłem jest umieszczenie w przedpokoju lustra, które niesamowicie zwiększa i rozjaśnia wnętrze.

Zabudowa meblowa

(Aranżacja przedpokoju)

Przedpokój to pomieszczenie niezwykle przydatne w każdym mieszkaniu, czy domu. Niestety jest to zazwyczaj małe i ciemne wnętrze. Jest tak w głównej mierze ze względu na brak okien. Nasz projekt udowadnia, iż przedpokój wcale nie musi być nudny i ciemny! We wnętrzu jest jasno nie tylko za sprawa dobrego oświetlenia, ale także z powodu użycia tu bieli. Śnieżnobiały kolor jest obecny nie tylko na ścianach, ale także na meblach. Zabudowa meblowa sięga sufitu, co powoduje, że w przedpokoju zyskaliśmy mnóstwo miejsca do przechowywania. Przedpokój wygląda genialnie!

Wizualizacje
Aranżacja przedpokoju

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Aranżacja przedpokoju

Lp.Nazwa produktu
1SZAFA GOSPODARCZA
2SZAFKA NA BUTY Z SIEDZISKIEM I OPARCIEM TAPICEROWANYM
3SZAFA UBRANIOWA Z PAWLACZEM
4WIESZAK IKEA TJUSIG BIAŁY
5LUSTRO IKEA HEMNES, biały, 74x165 cm
6LOMVIKEN Ramka, czarny, 32x32 cm
7LOMVIKEN Ramka, czarny, 21x30 cm
8RIBBA Ramka, czarny, 13x18 cm
9Plafon TAHOE II srebrny metalik 2xE27
10Gres Heritage 33,15 x 33,15 cm czarny / 8 PACZEK
11Listwa przypodłogowa MDF GoodHome 19 x 120 x 2200 mm biała
12PANELE PODŁOGOWE Dąb Hamilton 8mm AC4 / 3,5m²+15%=4m²
13FARBA Magnat Care Emulsja jasny kalcyt 2,5 l

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Obi
nowodvorski
Ikea
Castorama
Bel-pol
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Cegła w kuchni
Jodełka na podłodze
Oświetlenie LED dekoracyjne
WC w zabudowie
Ciepłe kolory
Niebieska łazienka

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera