Aranżacja przedpokoju

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Komfortowe siedzisko

(Aranżacja przedpokoju)

Przedpokój to często pomijanie wnętrze podczas tworzenia aranżacji domu lub mieszkania. Jest to pomieszczenie niezwykle istotne, ponieważ jest swego rodzaju wizytówką domu. Przedpokój zapowiada czego możemy spodziewać się w dalszej części domu lub mieszkania. W tym pomieszczeniu nie mogło zabraknąć wygodnego siedziska, gdzie komfortowo można zmienić obuwie. Ciekawym sposobem aranżacyjnym było umieszczenie nad siedziskiem galerii czarnobiałych zdjęć, która przywołuje piękne chwile. W podstawie siedziska zamontowane zostały szuflady, które są dodatkowym miejscem do przechowywania.

Meksykańskie płytki

(Aranżacja przedpokoju)

Podłoga – to część w przedpokoju, od której nie można oderwać wzroku! Wspaniały wzór meksykański to przepiękna ozdoba wnętrza. Płytki wykonane są z gresu. Jednakże oryginalny meksykański motyw jest wielobarwny, wręcz krzykliwy. Aby zniwelować poczucie przytłoczenia użyliśmy czerni i bieli. Kolorystyka doskonale współgra z całą aranżacją przedpokoju. We wnętrzu niezmiernie przydatne okazują się wieszaki. Jest to element dekoracyjny jednocześnie pełni funkcję praktyczną. Pozwala on utrzymać porządek w pomieszczeniu. Świetnym pomysłem jest umieszczenie w przedpokoju lustra, które niesamowicie zwiększa i rozjaśnia wnętrze.

Zabudowa meblowa

(Aranżacja przedpokoju)

Przedpokój to pomieszczenie niezwykle przydatne w każdym mieszkaniu, czy domu. Niestety jest to zazwyczaj małe i ciemne wnętrze. Jest tak w głównej mierze ze względu na brak okien. Nasz projekt udowadnia, iż przedpokój wcale nie musi być nudny i ciemny! We wnętrzu jest jasno nie tylko za sprawa dobrego oświetlenia, ale także z powodu użycia tu bieli. Śnieżnobiały kolor jest obecny nie tylko na ścianach, ale także na meblach. Zabudowa meblowa sięga sufitu, co powoduje, że w przedpokoju zyskaliśmy mnóstwo miejsca do przechowywania. Przedpokój wygląda genialnie!

Wizualizacje
Aranżacja przedpokoju

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Aranżacja przedpokoju

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=150 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Obi
nowodvorski
Ikea
Castorama
Bel-pol
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera