Projekt przedpokoju

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt przedpokoju27

Oryginalna dekoracja ścienna

(Projekt przedpokoju)

Często mówi się, że przedpokój to wizytówka domu, ponieważ jest to pierwsze pomieszczenie w domu. Wnętrze to zazwyczaj jest nieduże, często wąskie, ciemne. Dzięki nam twoi goście będą pod wrażeniem od samego progu domu. Fototapeta to idealny sposób na aranżację wnętrza. Jest to niespotykana forma dekoracji. Wykonana z wysokiej jakości materiału sprawia, że pomieszczenie staje się wyjątkowe.
Projekt przedpokoju22

Szafa z siedziskiem

(Projekt przedpokoju)

W przedpokoju idealnie sprawdzi się pojemna szafa, która pomieści buty, kurtki i inne przedmioty. Przedstawiamy nietypowe rozwiązanie, gdzie szafa posiada siedzisko. Sprawi ono, że od samego wejścia dom staje się bardziej gościnny i komfortowy. Biel oraz jasne drewniane panele sprawiają, że unikamy wrażenia przeładowania. Przedpokój nieodłączny jest z drzwiami wejściowymi. Ważne jest, aby miały one piękny design oraz spełniały swoje podstawowe funkcje. Powinny spełniać najwyższe standardy, być antywłamaniowe, dźwiękoszczelne i ognioodporne. Jesteśmy przekonani, że wnętrze będzie dobrze służyć domownikom.
Projekt przedpokoju25

Lustrzana szafa

(Projekt przedpokoju)

Lustrzana szafa jest niezastąpiona w przedpokoju. Szafa optycznie powiększa pomieszczenie, wydaje się przestronniejsze oraz jaśniejsze. Powiększa przestrzeń o niezwykle cenne metry kwadratowe domu. Dzięki niemu można przejrzeć się w całej okazałości. We wnętrzu umieściliśmy światła typu reflektor. Zapewniają one oświetlenie ukierunkowane, którego ustawienia można zmieniać w dowolny sposób.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Przedpokoju

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.