Projekt wnętrza mieszkania przedpokój

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Komfortowe siedzisko

(Projekt wnętrza mieszkania przedpokój)

Po wejściu do mieszkania najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Przedpokój uznaje się za wizytówkę mieszkania. Warto, aby wnętrze te było nowoczesne i atrakcyjne, ale również funkcjonalne. Przedpokój wykorzystuje się do przechowywania ubrań – najczęściej odzieży wierzchniej. Dlatego też nie mogło zabraknąć tu szafy, która pomieści odzież oraz obuwie. Jej praktyczna budowa oraz stonowany kolor świetnie wpisują się w stylistykę wnętrza. Pozwoli zredukować ilość niezbędnych elementów do minimum. Aranżując przedpokój wkomponowaliśmy w nim siedzisko. Elegancka ławeczka pomoże w trakcie ubierania butów. Tak zaprojektowany przedpokój z całą pewnością zrobi pozytywne wrażenie na gościach.
Projekt-wnetrza-mieszkania-przedpokoj1
Projekt-wnetrza-mieszkania-przedpokoj6

Oświetlenie funkcyjne

(Projekt wnętrza mieszkania przedpokój)

Centrum komunikacyjne mieszkania, którym jest przedpokój, nie posiada okien, dlatego istotne jest tu oświetlenie. Wykorzystana została do tego celu oprawa natynkowa Kaspa Lumos. Oprawa posiada możliwość regulacji, zatem będzie oświetlać przedpokój tak mocno na ile tego potrzebują domownicy. Wnętrze przepełnia biel, która dodatkowo sprawia, że wnętrze jest znacznie jaśniejsze. Biel to uniwersalne rozwiązanie, ponieważ idealnie będzie komponowała się z resztą aranżacji mieszkania. Wygodnie urządzony przedpokój na co dzień staje się niezbędną częścią mieszkania. Nadaliśmy mu indywidualny charakter oraz wykorzystaliśmy ograniczoną przestrzeń, by już od progu domownicy mogli poczuć się jak u siebie.

Drzwi zewnętrzne do mieszkania

(Projekt wnętrza mieszkania przedpokój)

Niezbędnym elementem wyposażenia każdego mieszkania są drzwi wejściowe. Drzwi zewnętrzne chronią przed niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi, tj. chłód, bronią prywatności oraz co najważniejsze zapewniają bezpieczeństwo o każdej porze dnia i nocy. Drzwi do mieszkania tworzą harmonijną całość z pozostałym wystrojem wnętrza, stanowiąc niezwykle subtelny dodatek. W przedpokoju nie mogło zabraknąć konsoli oraz wiszącego na nią lustra. Ten dodatek sprawia, że nawet bardzo mały przedpokój, nie będzie przytłaczać – sprawi wrażenie optycznie większego.
Projekt-wnetrza-mieszkania-przedpokoj2

Wizualizacje
Projekt wnętrza mieszkania przedpokój

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt wnętrza mieszkania przedpokój

Lp.Nazwa produktu
1LUSTRO IKEA STOCKHOLM, OKLEINA JESIONOWA
2ŁAWKA PIKOWANA,tkanina 2303, nogi drewniane
3KONSOLA BIAŁA IKEA LIATORP
4KINKIET IKEA ARSTID
5OPRAWA NATYNKOWA KASPA LUMOS 2
6GRES PARADYŻ CALACATTA POLER 59,8x59,8cm -PRZEPDOKÓJ
7FARBA BIAŁA BECKERS WHITE MATT
8FARBA JASNOSZARA BECKERS MISTY GREY
9DRZWI DRE EVEN BIAŁE 80cm PRAWE

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Paradyz
Lampy24
Ikea
Dre
Castorama
arena
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Drewniana podłoga
LED przy krawędziach sufitu

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera