Przedpokój styl nowoczesny

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Drzwi wejściowe

(Przedpokój styl nowoczesny)

Przedpokój to to wizytówka domu – jest pierwszym pomieszczeniem, w którym witamy gości. Odpowiada on za pierwsze wrażenie po wejściu do domu. Odpowiednio zestawione i wykonane elementy dadzą “efekt wow”! Zaprojektowane przez nas wnętrze jest przede wszystkim funkcjonalne, ale także praktyczne i estetyczne. Drzwi zewnętrzne to bardzo ważny element domu. Drzwi są ozdobą, ale również ochroną zabezpieczającą i odgradzającą od niekorzystnych czynników atmosferycznych. Ciepłe oraz szczelne drzwi wejściowe cechują się także dobrą izolacyjnością akustyczną. Przedpokój to z natury małe i wąskie pomieszczenie, pozbawione jest okien przez co, wymaga intensywnego doświetlania sztucznym światłem. Wykorzystaliśmy tu regulowaną oprawę natynkową CUBE.
Przedpokoj-styl-nowoczesny4
Przedpokoj-styl-nowoczesny5

Lustro w przedpokoju

(Przedpokój styl nowoczesny)

Mocno ograniczona przestrzeń wymagała zastosowania maksymalnie funkcjonalnych, a zarazem kompaktowych rozwiązań. Aby w małym pomieszczeniu panował ład i porządek, nie mogło tu zabraknąć szafy na ubrania wierzchnie. W ten sposób zaoszczędzamy większą ilość miejsca, ponieważ taki schowek pomieści wszystko co Wam potrzebne. Swietnie sprawdza się tu lustro sięgające od podłogi aż po sufit. Zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie ze względów praktycznych – tafla odbija sylwetkę, oraz estetycznych. Powierzchnia lustrzana znacznie powiększa optycznie pomieszczenie. Ten zabieg pozwala stworzyć w przedpokoju iluzje przestronności oraz wnętrze staje się jaśniejsze.

Wygodne siedzisko

(Przedpokój styl nowoczesny)

Istotnym elementem przedpokoju jest komfortowe siedzisko. Zapewnia ono wygodę podczas zmiany obuwia. Powoduje, że że dom od samego progu staje się bardziej gościnny i komfortowy! Siedzisko oprócz tego, że jest funkcjonalne, jest również niezwykle modne i stylowo zaprojektowane. Pasuje do stylu przewodniego całego domu. W projekcie przedpokoju każdy centymetr został odpowiednio wykorzystany. Brak tu miejsca na zbędne drobiazgi i przypadkowe elementy – całość tworzy elegancką i stylową przestrzeń.
Przedpokoj-styl-nowoczesny7

Wizualizacje
Przedpokój styl nowoczesny

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Przedpokój styl nowoczesny

Lp.Nazwa produktu
1SZAFA NA ODZIEŻ WIERZCHNIĄ
2SIEDZISKO Z TAPICEROWANYM OPARCIEM
3LUSTRO ŚCIENNE OK.101,5x240cm
4PODTYNKOWA LAMPA SUFITOWA ARYA DOUBLE HEADS KT6658-2 BK MAXLIGHT
5OPRAWA NATYNKOWA CUBE 2,KOLOR CZARNY
6PŁYTKI PODŁOGOWE PRZEDPOKÓJ TARANTO GRAFIT GRES / 12paczek
7FARBA MAGNAT CERAMIC BIAŁY 2,5 L
8TYNK STRUKTURALNY - KOLOR 3+2/OK.6,5m²
9DRZWI ASILO LINATE ZERO 80cm Z UKRYTĄ OŚCIEŻNICĄ / DO WYCENY INDYWIDUALNEJ

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Paradyz
mlamp
Kaspa
jeger
Castorama
asilo
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Podwieszany sufit
Oświetlenie punktowe jako główne
Zegar stojący
Oświetlenie główne tradycyjne

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera