Przedpokój styl nowoczesny

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Przedpokoj-styl-nowoczesny4

Drzwi wejściowe

(Przedpokój styl nowoczesny)

Przedpokój to to wizytówka domu – jest pierwszym pomieszczeniem, w którym witamy gości. Odpowiada on za pierwsze wrażenie po wejściu do domu. Odpowiednio zestawione i wykonane elementy dadzą „efekt wow”! Zaprojektowane przez nas wnętrze jest przede wszystkim funkcjonalne, ale także praktyczne i estetyczne. Drzwi zewnętrzne to bardzo ważny element domu. Drzwi są ozdobą, ale również ochroną zabezpieczającą i odgradzającą od niekorzystnych czynników atmosferycznych. Ciepłe oraz szczelne drzwi wejściowe cechują się także dobrą izolacyjnością akustyczną. Przedpokój to z natury małe i wąskie pomieszczenie, pozbawione jest okien przez co, wymaga intensywnego doświetlania sztucznym światłem. Wykorzystaliśmy tu regulowaną oprawę natynkową CUBE.
Przedpokoj-styl-nowoczesny5

Lustro w przedpokoju

(Przedpokój styl nowoczesny)

Mocno ograniczona przestrzeń wymagała zastosowania maksymalnie funkcjonalnych, a zarazem kompaktowych rozwiązań. Aby w małym pomieszczeniu panował ład i porządek, nie mogło tu zabraknąć szafy na ubrania wierzchnie. W ten sposób zaoszczędzamy większą ilość miejsca, ponieważ taki schowek pomieści wszystko co Wam potrzebne. Swietnie sprawdza się tu lustro sięgające od podłogi aż po sufit. Zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie ze względów praktycznych – tafla odbija sylwetkę, oraz estetycznych. Powierzchnia lustrzana znacznie powiększa optycznie pomieszczenie. Ten zabieg pozwala stworzyć w przedpokoju iluzje przestronności oraz wnętrze staje się jaśniejsze.
Przedpokoj-styl-nowoczesny7

Wygodne siedzisko

(Przedpokój styl nowoczesny)

Istotnym elementem przedpokoju jest komfortowe siedzisko. Zapewnia ono wygodę podczas zmiany obuwia. Powoduje, że że dom od samego progu staje się bardziej gościnny i komfortowy! Siedzisko oprócz tego, że jest funkcjonalne, jest również niezwykle modne i stylowo zaprojektowane. Pasuje do stylu przewodniego całego domu. W projekcie przedpokoju każdy centymetr został odpowiednio wykorzystany. Brak tu miejsca na zbędne drobiazgi i przypadkowe elementy – całość tworzy elegancką i stylową przestrzeń.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Przedpokoju

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.