Przedpokój styl skandynawski

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
przedpokoj-styl-skandynawski4

Miejsce przechowywania

(Przedpokój styl skandynawski)

Przedpokój to istotne miejsce w domu, jego wizytówka, wita domowników oraz gości. Wnętrze jest niewielkie i niełatwe do urządzenia. Jednak my udowadniamy, że przedpokój może prezentować się doskonale oraz świetnie współgrać z aranżacją całego domu! W przedpokoju przydatne są wieszaki oraz wygodna ławka, która ułatwia zakładanie obuwia. Pikowana ławka to ładne i praktyczne rozwiązanie. Nad nią zawisła stylowa grafika uatrakcyjniająca wystrój wnętrza. Pólka na buty to zdecydowanie ważny mebel, bardzo dobrze organizuje przechowywanie butów w przedpokoju. Idealnie sprawdza się do przechowywania butów noszonych codziennie.
przedpokoj-styl-skandynawski7

Szafa z lustrem

(Przedpokój styl skandynawski)

Aby dodać pomieszczeniu dodatkowych centymetrów postawiliśmy na lustrzane fronty szafy. To rozwiązanie dodaje dodatkowo światło do wnętrza, co sprawia, że wydaje się znacznie większe i estetyczniejsze. Szafa pod zabudowę sięga od podłogi aż po sufit. Mebel w przedpokoju umożliwia schowanie całej odzieży wierzchniej oraz niektórych sprzętów, np. odkurzacza. To zdecydowanie niezbędny element wyposażenia. Ten mebel ma tak wiele zalet! Wszystkie elementy utrzymane są w dopasowanej do siebie kolorystyce.
przedpokoj-styl-skandynawski1

Płytki heksagonalne

(Przedpokój styl skandynawski)

Po wejściu do domu oczom ukazują się heksagonalne płytki podłogowe. To one pełnią tu pierwsze skrzypce. Ciekawy kształt zwany jest również plastrem miodu. Płytki ułożone w niestandardowy sposób „przenikają” i wspaniale łączą się z drewnianą podłogą dalszej części wnętrza domu. Dalej w pomieszczeniu nie mogło tu zabraknąć niewielkiej komody, nad którą znajduje się stylowe lustro. Komoda jest funkcjonalna, a jej wielokolorowe szuflady o odmiennych uchwytach — w kształcie muszli, czy gałek upiększają wnętrze. Pomieszczenie nie posiadające okien zostało równomiernie oświetlone. Tak zaaranżowane wnętrze zachęca do wejścia do domu!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Przedpokoju

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.