Aranżacja salonu – pomysł na modny wystrój

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-salonu-pomysl-na-modny-wystroj (1)

Jadalnia w salonie

(Aranżacja salonu – pomysł na modny wystrój)

Salon i jadalnia w jednym pomieszczeniu jest charakterystycznym połączeniem dla mieszkań urządzonych w nowoczesnym stylu. Ustawienie stołu w pobliżu okna zapewnia dobre oświetlenie i atrakcyjne widoki. Deska na podłodze poszerza pomieszczenie optycznie. Kolor i design krzeseł dopasowany do strefy wypoczynkowej nadaje pomieszczeniu spójności i klasycznego charakteru. Zielony kolor ściany idealnie współgra z meblami i dodatkami. Zieleń urozmaica wystrój wnętrza nadając mu świeżości i lekkości.
aranzacja-salonu-pomysl-na-modny-wystroj (6)

Doskonałe dekoracje

(Aranżacja salonu – pomysł na modny wystrój)

Modne dekoracje pozwalają całkowicie odmienić salon. Perfekcyjnie dobrane, gustowne dodatki tworzą kompletne, inspirujące wnętrze. Starannie wybrane akcesoria takie jak dopasowane do stylu mieszkania obrazy oraz inne dekoracje na ścianę i meble pozwalają zaaranżować salon zgodnie z najnowszymi trendami. Wygodna kanapa z eleganckim stolikiem, w połączeniu z gustownymi dodatkami tworzy przytulną strefę odpoczynku. Stylowe dekoracje podkreślają wyjątkowość pomieszczenia.
aranzacja-salonu-pomysl-na-modny-wystroj (5)

Sofa z funkcją spania

(Aranżacja salonu – pomysł na modny wystrój)

Rozkładana sofa z funkcją spania pozwala efektywnie wyposażyć dostępną przestrzeń. Niewielka, nowoczesna kanapa o wyjątkowej stylistyce zapewnia wygodę podczas siedzenia oraz komfort snu. Stylowa, rozkładana sofa to praktyczny i funkcjonalny sposób na zaaranżowanie pomieszczenia. Elegancka i kompaktowa kanapa stanowi ozdobę salonu, a jej butelkowa zieleń ożywia wnętrze. Wyjątkowy design i ponadczasowa forma sprawia, że sofa stanowi główny punkt salonu. Całość tworzy wyszukaną kompozycję kolorystyczną, połączoną z odcieniami brązu i beżu, nadając salonowi szyku i elegancji.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.