Aranżacja salonu w beżach i szarościach

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Aranżacja salonu w beżach i szarościach5

Dywan maroko romby

(Aranżacja salonu w beżach i szarościach)

Salon w odcieniach szarości i beżu? Mówimy zdecydowanie TAK! Sekret tkwi w odpowiednio dobranych dodatkach. Na sofie umieściliśmy poduszki w energetycznych kolorach. Mebel jest ładny i funkcjonalny. Ze względu na to, że nie każdy może pozwolić sobie na oddzielny pokój gościnny zdecydowaliśmy się na sofę rozkładaną z funkcją spania. Uwagę przyciąga dywan w ciekawy wzór – romby. Stolik kawowy to element, który nieodłącznie towarzyszy sofie. Jest dość niepozorny, ale pełni wiele zadań. Ten wyjątkowy mebel to świetna ozdoba naszego salonu, przy którym możemy przyjąć przy kawie naszych gości. Jest świetnym elementem dekoracyjnym we wnętrzu – sprawdzi się także na spokojny dzień w domowym zaciszu z książką. Dzięki niemu nasz salon nabiera charakteru. Oczy domowników zapewne bardzo często będą zwrócone w stronę ściany telewizyjnej. Dlatego zwróciliśmy szczególną uwagę przy aranżacji tego miejsca. Kącik telewizyjny rozwiązuje kwestie przechowywania płyt DVD czy rodzinnych pamiątek, może również pełnić funkcję biblioteczki. Zastosowaliśmy fronty na wysoki połysk, co daje wrażenie większej przestrzeni, zaś stonowana kolorystyka daje wrażenie uporządkowania. Biel to idealna barwa w stylu nowoczesnym. Zamontowana na suficie lampa posiada trzy reflektory, które można obrócić tak, aby skierować wiązkę światła na dane obszary. Można również w ukierunkowany sposób oświetlić elementy wyposażenia.
Aranżacja salonu w beżach i szarościach1

Meksykańskie płytki podłogowe

(Aranżacja salonu w beżach i szarościach)

Stworzyliśmy wnętrze funkcjonalne i jasne w którym bazę stanowią biel oraz czerń. Zaprojektowaliśmy elegancką kuchnię, w której będzie się można zrelaksować wspólnie gotując czy urządzając wspaniałe kolacje z dobrym winem. W jasnej rozświetlonej kuchni znajdziemy równowagę i harmonię. W białej urządzonej wręcz minimalistycznej kuchni niebanalnym akcentem są płytki w stylu meksykańskim. Efektowny czarny okap kuchenny pochłonie wszystkie niechciane aromaty i jednocześnie zapewni dodatkowe oświetlenie płyty grzewczej. Kluczem do kulinarnego sukcesu jest porządek w kuchni. Meble w kuchni, są nie tylko piękne, ale również praktyczne. Dzięki nim kuchnia jest funkcjonalna, a praca w niej to czysta przyjemność. Meble kuchenne zostały pomalowane W kolorze aksamitnej czerni, dzięki temu zyskują na wyrazistości. Niezwykle elegancko prezentują się z bielą oraz beżem. Z całą pewnością kuchnia jest wygodna oraz będzie służyła przez długie lata. Pomieszczenie urzeka świeżością i ładem przestrzennym. Nie ma W niej zbędnych detali. Kluczową sprawą w kuchni jest jej oświetlenie. Najlepiej sprawdzi się tu oświetlenie typu LED.
Aranżacja salonu w beżach i szarościach2

Ażurowa ścianka

(Aranżacja salonu w beżach i szarościach)

Dobrze zaprojektowana przestrzeń jadalniana Nie tylko zachwyca pięknem, spójnym wyglądem, lecz ma także wiele praktycznych właściwości. Staranie dobraliśmy kompozycje barw oraz materiałów. Stół oraz krzesła wokół – idealnie dopełniają aranżację. Projekt uzupełnia oświetlenie dedykowane nad stołem. Zasłony to praktyczny element wystroju oraz stylowa ozdoba. Sprawiają one, że okno wygląda pięknie. Wnętrze zyskuje przytulną atmosferę wewnątrz, ale również jest piękną wizytówką na zewnątrz W tle nie da się nie zauważyć ażurowej ściany, która stanowi wyjątkową ozdobą. Jest to minimalistyczna dekoracja, dzięki której możemy podkreślić indywidualny styl właścicieli. Ozdobienie pomieszczenia w ten sposób łatwo ożywia aranżację I nadaje pomieszczeniu klimatu i charakteru.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.