Aranżacja salonu w jasnych barwach

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt salonu (3)

Zabudowa meblowa

(Aranżacja salonu w jasnych barwach)

Niewielkie przestrzenie wymagają niezwykle starannej aranżacji, która w pełni zutylizuje dostępną przestrzeń. Dzięki przemyślanej aranżacji, salon łączy w sobie funkcję nie tylko wypoczynkową, ale i jadalną, biurową a nawet przechowawczą. Projekt szafy na wymiar pozwolił zmaksymalizować miejsce do przechowywania, w niezwykle estetycznej formie, z dodatkiem otartych półek na elementy dekoracyjne. Ścianka meblowa nadaje pokojowi dziennemu charakteru, dzięki swojemu niebanalnemu designowi w eleganckim wydaniu.
projekt salonu (4)

Strefa wypoczynkowa

(Aranżacja salonu w jasnych barwach)

Centralnym elementem salonu jest strefa wypoczynkowa. Sofa w funkcjonalnym kształcie litery L stawia na wygodę w niezwykle eleganckim wydaniu. Stoliczek na kawę stanowi idealne uzupełnienie ścianki meblowej, nie utrudniając dzięki swojej wielkości poruszania się po przestrzeni. Elementy dekoracyjne, utrzymane w harmonijnej kolorystyce bieli i odcienia jasnego drewna, tworzą w całości designu spójne, estetyczne i eleganckie wnętrze.
projekt salonu (1)

Jadalnia

(Aranżacja salonu w jasnych barwach)

Za sprawą przemyślanej aranżacji przestrzeni, salon zyskał na funkcji jadalnianej. 4-osobowy stół i eleganckie krzesła, wykonane z naturalnego drewna w zbliżonym do reszty elementów odcieniu, wpisują się idealnie w design salonu. Ta wielofunkcyjna przestrzeń salonowa zachęca do relaksu swoją przytulnością i ciepłym klimatem.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.