Aranżacja salonu z jadalnią

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-salonu-z-jadalnia (2)

Jadalnia w salonie

(Aranżacja salonu z jadalnią)

W wielu mieszkaniach coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest połączenie salonu z jadalnią. Meble i dodatki z obu stref są spójne stylistycznie oraz tworzą wrażenie jednolitej całości. Jadalnia jest odpowiednio urządzona, dobrze oświetlona i przestronna. Może być miejscem rodzinnych spotkań, gdzie każdy może usiąść i delektować się codziennym śniadaniem oraz niedzielnym obiadem. Stół znajduje się tuz przy oknie co jest dodatkowym atutem, ponieważ oprócz ładnych widoków, zyskaliśmy jeszcze lepsze oświetlenie. Jadalnia z salonem sprzyja integracji domowników. Bezpiecznym rozwiązaniem podczas projektowania aranżacji salonu z jadalnią jest zakup stołu i krzeseł z jednego kompletu.
aranzacja-salonu-z-jadalnia (3)

Cegła dekoracyjna

(Aranżacja salonu z jadalnią)

W projekcie salonu z jadalnią strefa wypoczynkowa jest wyznaczona za pomocą dywanu. Jako, że barwy mają ogromny wpływ na samopoczucie, warto wybrać takie, które wprawią domowników w pozytywny nastrój. Kolory takie jak brąz, biel, oraz beż uspokajają i koją nerwy, ponieważ wywołują skojarzenia z naturą. Komfort użytkowania strefy wypoczynkowej podnosi rozkładany zagłówek w narożniku. Zestaw stolików kawowych jest tu nieodzowny. Jednakże elementem przykuwającym uwagę w salonie jest ściana z cegłą. Ceglana ściana przełamuje stonowane kolory mebli i ścian. Podkreśla centralne miejsce, jakie zajmuje narożnik. Warto pamiętać, iż czerwona cegła tak jak biel jest zawsze na czasie.
aranzacja-salonu-z-jadalnia (4)

Czarne akcenty industrialne

(Aranżacja salonu z jadalnią)

Projektując industrialne wnętrze nie zapomnieliśmy o oryginalnych dodatkach. Styl ten charakteryzuje się prostotą, lubi minimalizm i stonowane kolory. Podczas wyboru dekoracji wnętrza można sobie pozwolić na nieco bardziej niekonwencjonalne pomysły. W całym pomieszczeniu widoczna jest obecność czarnych elementów – rama grafiki na ścianie, lampa, fotel, czy też nogi krzeseł. Czerń podkreśla charakter wnętrza i stanowi mocny akcent dodający mu wyrazistości. Wnętrze jest niezwykle stylowe, prezentuje się oryginalnie.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.