Duży stylowy industrialny salon

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Duży stylowy industrialny salon (3)

Ścianka TV led z cegłą

(Duży stylowy industrialny salon)

Dostosowana do stylistyki wnętrza, wyróżniająca się ściana z telewizorem stanowi centralny punkt salonu. Ścianka TV wykończona cegłą prezentuje się ciekawie i ociepla wnętrze, dodając mu industrialnego charakteru. Naturalny, czerwony kolor cegły stanowi ozdobę i pozwala uzyskać efekt wow. Ściana akcentowa za telewizorem wykonana z cegły w połączeniu z oświetleniem LED i szafką pozwoliła uzyskać nowoczesny i ponadczasowy design. Wygodny komplet wypoczynkowy zapewnia komfort i wygodę, a stolik i fotel z podnóżkiem zwiększa funkcjonalność salonu.
Duży stylowy industrialny salon (1)

Przeszklone drzwi

(Duży stylowy industrialny salon)

Przeszklone drzwi stanowią modny element aranżacji pomieszczeń industrialnych. Cieszą się coraz większą popularnością ze względu na możliwość optycznego powiększenia pomieszczeń. Rozwiązanie to łączy w sobie styl i funkcjonalność. To ciekawa stylizacja architektoniczna, skutecznie wydzielająca strefy w mieszkaniu i zapewniająca dodatkowe ich doświetlenie. Przeszklone drzwi charakteryzują się genialną formą i nieprzeciętnym designem. Drzwi loftowe idealnie wpasowują się w przestrzeń i stanowią integralny element całości, podkreślający nowoczesne wnętrze.
Duży stylowy industrialny salon (4)

Kominek

(Duży stylowy industrialny salon)

Aranżacja kominka w stylu loftowym tworzy spójną stylistycznie całość dużego, stylowego salonu. Dzięki otwartej, częściowo przeszklonej przestrzeni pomiędzy strefami, ciepło wytwarzane przez kominek z łatwością dociera do kącika telewizyjnego. Prostota i nowoczesna forma sprawia, że kominek idealnie wkomponowuje się w industrialny wystój wnętrza, nadając mu ciepła i przytulności. Całość tworzy niezwykle wyjątkowe wnętrze, zachwycające przestrzenią i funkcjonalnością.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.