Elegancki salon z kuchnią

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Elegancki salon z kuchnią w stylu glamour

Kuchnia z wyspą otwartą

(Elegancki salon z kuchnią)

Idealną bazą aranżacji jest biel oraz beże. Przestrzeń jest elegancka i luksusowa, była tworzona zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”. Otwarta kuchnia optycznie powiększa przestrzeń i koresponduje stylistycznie i kolorystycznie z pozostałą częścią wnętrza. Monochromatyczność kuchni przełamuje wyspa kuchenna w ciemnym kolorze. Kontrast między czernią a wyposażeniem kuchni w białych barwach, ożywia przestrzeń. Wyspa kuchenna, która jest dodatkowym miejscem roboczym, tworzy również umowną granicę miedzy salonem i jadalnią. Na granicy kuchni i salonu wkomponowaliśmy stół o wyjątkowym designie. W ten sposób powstała wydzielona część jadalniana, która jest wygonym miejscem do przyjmowania gości. Krzesła w stylu „ludwik” posiadają wygięte nogi i wyprofilowane górne części oparcia tworzą stylową dekorację.
Elegancki salon z kuchnią w stylu glamour 3

Salon z drewnianymi meblami glamour

(Elegancki salon z kuchnią)

Salon to miejsce wspólnych spotkań i strefa relaksu, zatem ważne jest, aby był nie tylko reprezentacyjny, ale również funkcjonalny. W strefie wypoczynkowej znajduje się duża, komfortowa sofa w kształcie litery L. Szerokie siedzisko z miękkimi poduszkami gwarantują maksymalną wygodę. Za sofą znajdują się meble, które poprzez swój kształt kojarzą się z elegancją. Wyjątkowe wzornictwo w połączeniu z praktycznością sprawia, że całość spełnia najwyższe wymagania. Oświetlenie odgrywa ogromną rolę w budowaniu nastroju wnętrza i podkreślaniu rozmaitych faktur. Drewniana podłoga jest niezawodna w ociepleniu i dopełnieniu aranżacji wnętrza.
Elegancki salon z kuchnią w stylu glamour 2

Dodatki tworzące elegancką aranżację

(Elegancki salon z kuchnią)

Nie obyło się tu bez mocniejszych kolorowych akcentów, w postaci poduszek oraz dywanu które dodają wnętrzu charakteru. Poduszki wzajemnie do siebie pasują, ożywiają kolorystykę i urozmaicają wystrój. Dywan z motywem marokańskiej kończyny idealnie komponuje się z całym salonem. To połączenie orientu z nowoczesnym światem zachodnim. Piękną ozdobą wnętrza jest wiszący nad stołem w jadalni oraz stolikiem kawowym w salonie, żyrandol wykonany ze szkła kryształowego. Dopełnieniem całości jest fotel uszatek, nawiązujący kolorem i stylem do całej koncepcji aranżacji. Stworzyliśmy projekt w stylu glamour – zaskakujący i ekstrawagancki, choć nie przytłaczający formą.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.