Funkcjonalny salon z kuchnią IKEA

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
funkcjonalny-salon-z-kuchnia-IKEA (11)

Kuchnia otwarta na salon

(Funkcjonalny salon z kuchnią IKEA)

Część ludzi twierdzi, że salon to serce domu, pozostała część, że jest nim kuchnia. Konflikt można rozwiązać tworząc przestrzeń, gdzie kuchnia jest otwarta na salon. W przypadku tego projektu kuchnia jest częściowo osłonięta na salon. Rozwiązanie to powiększa optycznie powierzchnię obu pomieszczeń oraz je rozjaśnia. Domownicy mogą jednocześnie gotować oraz utrzymywać kontakt z gośćmi lub rodziną. Wręcz monochromatyczna kuchnia to swego rodzaju doskonałe tło dla dalszej części wnętrza. Całość przestrzeni to perfekcyjna kompozycja takich barw jak czerń, biel oraz szarości. Stonowane barwy przełamane zostały intensywnym akcentem koloru żółtego, pojawiającego się w dodatkach – fotel, poduszki.
funkcjonalny-salon-z-kuchnia-IKEA (10)

Część jadalniana

(Funkcjonalny salon z kuchnią IKEA)

Jadalnia znajduje się w najbardziej nasłonecznionej części pomieszczenia, tuż przy oknie. Wspólne celebrowanie posiłków urozmaici przepiękny widok z okna. Jadalnię stanowi dębowy rozkładany stół, który pomieści większą liczbę gości podczas różnego rodzaju imprez. Na ścianach widnieją ciekawe grafiki, które zachwycą każdego. Nad stołem znajdują się lamy wiszące w kształcie przezroczystych kul. Tak zaaranżowana część jadalniana będzie miejscem, w którym spożywane posiłki będą smakować jeszcze lepiej dzięki przyjemnej atmosferze wokół. Kącik jadalniany tworzą przemyślane elementy, które razem uzupełniają się tworząc wspaniały efekt. Jesteśmy przekonani, że posiłki w takiej aranżacji będą jeszcze większą przyjemnością.
funkcjonalny-salon-z-kuchnia-IKEA (5)

Komplet wypoczynkowy

(Funkcjonalny salon z kuchnią IKEA)

Idealnie doświetlony kącik wypoczynkowy to narożnik z regulowanymi zagłówkami, zestaw stolików kawowych wraz z pięknym, musztardowym fotelem Cotto. Tuż obok sofy do ściany przylega regał, który jest doskonałym miejscem na książki, pamiątki, czy rodzinne zdjęcia. W ten sposób łatwo i szybko będzie można sięgnąć po swoją ulubioną książkę i komfortowo w dobrym oświetleniu oddać się lekturze. Dekoracyjny pionowy grzejnik na tej samej ścianie to ciekawy, jednocześnie praktyczny element wystroju wnętrza. Na ścianie, gdzie znajduje się podwieszany Tv umieściliśmy podwieszaną szafkę pod RTV. Spełnia ona niezwykle praktyczne funkcje – pozwala na ukrycie niepotrzebnych kabli, czy płyt wideo lub gier. Wnętrze jest piękne, funkcjonalne, ale nie przeładowane dodatkami. Pomieszczenie to harmonijna całość – wszystkie elementy są spójne, pasujące do siebie.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.