Jasny skandynawski salon z kuchnią

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
jasny-skandynawski-salon-z-kuchnia (9)

Funkcjonalny układ

(Jasny skandynawski salon z kuchnią)

Kuchnia od dawna uważana jest za serce domu. Wspaniałym pomysłem jest więc połączenie jej z salonem. W naszej propozycji kuchnia to jasna przestrzeń o kształcie litery L. Kuchnia w tym kształcie jest ergonomiczna oraz łatwa w użytkowaniu. Odpowiedni układ stref – gotowania, przechowywania, zmywania – pozwala skrócić odcinki pokonywane w kuchni do minimum. W przestrzeni pomiędzy szafkami górnymi a dolnymi znajdują się płytki stylizowane na marmur. Blat wykończony jest w ten sam sposób. Motyw marmuru jest ostatnio bardzo modny oraz wygląda niezwykle elegancko. Kuchnia dzięki zastosowaniu jasnych kolorów sprawia wrażenie przestronniejszej. Pomieszczenie jest piękne oraz funkcjonalne.
jasny-skandynawski-salon-z-kuchnia (5)

Część jadalniana

(Jasny skandynawski salon z kuchnią)

We wnętrzu nie mogło zabraknąć jadalni. Cześć jadalniana znajduje się pomiędzy kuchnią a salonem. Jadalnia jest idealnie usytuowana oraz odpowiednio oświetlona. To wspaniałe miejsce do celebrowania posiłków z rodziną lub przyjaciółmi. Meble zostały dopasowane w taki sposób, aby pomieścić przy stole wszystkich domowników. Istotny jest również fakt, iż wokół jadalni została zapewniona przestrzeń, aby móc komfortowo usiąść na krześle, a także wstać od stołu. Krzesła są wygodne oraz posiadają dopasowaną do stołu wysokość. Meble znajdują się w pobliżu okien, co sprawia, że jest jasna oraz pozwala na podziwianie widoku podczas spożywania posiłku. Nie zabrakło tu akcentu nawiązującego do stylu skandynawskiego, mianowicie doniczki z dużym kwiatem. Jadalnia nawiązuje stylistycznie do reszty wnętrza – tworzą wspólną całość.
jasny-skandynawski-salon-z-kuchnia (3)

Kącik wypoczynkowy

(Jasny skandynawski salon z kuchnią)

Kolory tworzące bazę salonu to głównie biele oraz szarości. Na próżno szukać tu zbędnych przedmiotów – każdy element aranżacji jest przemyślany, wnętrze jest piękne, wygodne oraz funkcjonalne. Przy ścianie znajduje się sofa, której towarzyszą stoliki kawowe. Dzięki nim nie ma potrzeby wstawania z sofy by odstawić kubek herbaty, czy książkę po zakończeniu jej czytania. Stoliki można przestawiać w zależności od potrzeb. Połączenie metalowego stoliku z drewnianą podłogą prezentuje się doskonale! Atrakcyjność wnętrza podnoszą ozdoby w formie ciekawych grafik nad sofą. Jesteśmy przekonani, że czas spędzony w tak zaaranżowanym wnętrzu pozytywnie wpłynie na relaks, np. po ciężkim dniu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.