Nowoczesny salon

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Nowoczesny salon (4)

Aneks kuchenny

(Nowoczesny salon)

Otwarta kuchnia jest doskonałym rozwiązaniem w mieszkaniach o niewielkiej powierzchni. Wskutek braku podziału przestrzeni, dostęp światła nie jest niczym ograniczony. Punktowe oświetlenie sprawdza się w wieczory i pochmurne dni. Pomieszczenie jest więc zawsze jasne i doświetlone. Białe meble kuchenne z drewnianymi szafkami górnymi oraz blatem tworzą piękną i nowoczesną aranżację kuchni. Podłoga w aneksie kuchennym oraz w salonie została wykonana z tego samego materiału. W całym pomieszczeniu wykorzystano spójne stylistycznie dodatki.
Nowoczesny salon (2)

Jasne wnętrze

(Nowoczesny salon)

Jasne kolory zastosowane w aranżacji zapewniają nowoczesny i elegancki wygląd pokoju dziennego. Drewniana podłoga, jasne kolory ścian i białe meble rozjaśniają wnętrze. Tapicerki w jasnych odcieniach idealnie komponują się ze stylem mieszkania. Duże przeszklenia i dobre oświetlenie zapewniają maksymalny komfort użytkowania przestrzeni. Szary dywan w geometryczne wzory wydziela strefę odpoczynku od pozostałej części pomieszczenia. W części jadalnianej ustawiono stół z wygodnymi krzesłami. Salon z jadalnią cechuje przestronność i funkcjonalność nietuzinkowych rozwiązań.
Nowoczesny salon (6)

Strefa telewizyjna

(Nowoczesny salon)

Strefa telewizyjna to centralny, przykuwający wzrok punkt salonu. Stylizacja ściany tv pozostaje spójna z pozostałą częścią pomieszczenia. Wygodna kanapa zapewnia idealną pozycję podczas odpoczynku oraz spotkań rodzinnych i towarzyskich. Szafka telewizyjna stanowi dopełnienie całości, a jednocześnie podręczne miejsce do przechowywania. Zasłony zaciemniające umożliwiają swobodne korzystanie z telewizora bez względu na porę dnia i nocy. Stylowa, przyciemniana lampa poprawia komfort oglądania.
M
Projektant
monika
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.