Nowoczesny salon z kuchnią

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Nowoczesny salon z kuchnią24

Strefa wypoczynkowa

(Nowoczesny salon z kuchnią)

Pomysł na wnętrze w stylu skandynawskim? Służymy pomocą! Pomieszczenie w stylu skandynawskim jest przestronne i jasne. Dużo tu naturalnych materiałów, stonowanych kolorów. Dominuje tu biel i beż. Dodatki w pastelowym, niebieskim kolorze łagodzą surowość wnętrza. Jasna kolorystyka optycznie powiększa wnętrze, a drewno je ociepla. Komplet wypoczynkowy to rozkładana, miękka sofa. Ważną częścią aranżacji są stoliki kawowe – to dopełnienie kompletu wypoczynkowego. Nad narożnikiem – ściany ozdobiliśmy oprawionymi, interesującymi grafikami, które zachwycają i nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Ważnym elementem aranżacji salonu jest odpowiednie oświetlenie. Pełni ono nie tylko funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim jest praktyczne. Styl skandynawski to łączenie klasycznych i prostych form z nowoczesnym designem. Na przeciwko narożnika znajduje się regał, który tworzą domową biblioteczkę – miejsce na kolekcję książek. Lustro to praktyczna dekoracja, która znacznie powiększyła optycznie przestrzeń. Łączenie tych wszystkich elementów sprawia, że całe wyposażenie mieszkań w stylu skandynawskim są tak wyjątkowe i niepowtarzalne.
Nowoczesny salon z kuchnią28

Ażurowa ściana w salonie

(Nowoczesny salon z kuchnią)

Wygoda i komfort były podstawą podczas urządzania salonu. Wnętrze zachwyca naturalnością i prostotą. Przestrzeń posiada dużo elementów wykonanych z naturalnego drewna, co nie tylko podkreśla związek z naturą, ale przede wszystkim ociepla wystrój. Ażurowa ściana, znajdująca się naprzeciwko telewizora to minimalistyczna dekoracja, ale niezmiernie efektowna. Połączenie białych oraz drewnianych mebli z kolorowym fotelem mocno akcentuje i podkreśla indywidualny i wyjątkowy styl salonu. Lama sufitowa doskonale komponuje się z całą stylizacją. Podłoga z naturalną fakturą drewna nadaje przytulności. Lustro to praktyczna dekoracja, która znacznie powiększyła optycznie przestrzeń. Łączenie tych wszystkich elementów sprawia, że całe wyposażenie mieszkań w stylu skandynawskim są tak wyjątkowe i niepowtarzalne.
Nowoczesny salon z kuchnią39

Jasna przestronna kuchnia

(Nowoczesny salon z kuchnią)

Kuchnia jest sercem domu. Biała zabudowa meblowa podkreśla nowoczesny charakter wnętrza. Kuchnia stanowi piękną kompozycję, gdzie łatwo i przyjemnie będzie można tworzyć pyszne posiłki. Wysoka zabudowa gwarantuje maksimum przechowywania, a obszerne blaty – wygody podczas prac kuchennych. Półwysep tworzy niewidzialną granicę między kuchnią a resztą wnętrza. Otwarty charakter wnętrza i sąsiedztwo z jadalnią i salonem sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu z najbliższymi nawet w trakcie gotowania. Ponadczasowy duet bieli i beżu tworzą estetyczną całość w eleganckim, a zarazem przytulnym wydaniu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.