Nowoczesny wystrój salonu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Nowoczesny wystroj salonu48

Salon z fototapetą

(Nowoczesny wystrój salonu)

Fototapeta to element wystroju, który potrafi go całkowicie odmienić. Pozwala domownikom odprężyć się, zbliżyć do natury. Szary narożnik oddziela kącik telewizyjny od pozostałej części pomieszczenia. Można się w nim wygodnie rozsiąść i obejrzeć ulubiony film. Dodatkowym miejscem wypoczynku jest fotel. Jego kształt zapewnia wsparcie dla odcinka lędźwiowego. Komfort podczas spędzania czasu w części wypoczynkowej podnosi stolik kawowy. Przekąska, filiżanka kawy lub herbaty będzie stała na wyciągnięcie ręki. Dopełnieniem całej aranżacji jest dywan z motywem marokańskiej kończyny. Dzięki lampom sufitowym typu reflektor mieszkańcy będą mogli ustawić światło w wybranym kierunku. Zabudowa TV dzięki swoim szklanym frontom może być miejscem ekspozycji rodzinnych pamiątek.
Nowoczesny wystroj salonu33

Żółte energetyczne wnętrze

(Nowoczesny wystrój salonu)

Idealnym kolorem w pokoju dziennym jest żółty jako kolor dominujący. Ożywia wnętrze i stymuluje do działania oraz bez wątpienia wprowadza w dobry nastrój. Część jadalniana jest jakby ukryta od pozostałej części pomieszczenia. Solidny, drewniany stół oraz komplet wygodnych krzeseł pozwala cieszyć się celebrowaniem wspólnych posiłków. Maskownica grzejnika w jadalni jak i przedpokoju, jest elementem wystroju o dekoracyjnym charakterze. W jadalni stoi na nim lampka, ale równie dobrze można postawić na nim pęk kwiatów. Ścianę w części jadalnianej zdobi naklejka, która umila spożywanie posiłków. Tuż przy wejściu na schody umieściliśmy wąski stolik wraz z lustrem Stockholm. Rama wokół spodu lustra tworzy swego rodzaju półkę, na której śmiało można położyć małe przedmioty. Wysokie okna zdobią botaniczne zasłony. Całość aranżacji to połączenie żółtego z odcieniami zieleni, która dodaje energii i z całą pewnością rozwesela.
Nowoczesny wystroj salonu24

Kuchnia z półwyspem

(Nowoczesny wystrój salonu)

Przygotowaliśmy kilka propozycji kolorystycznych kuchni. Każdy z wariantów to kompozycja intensywnych barw. Soczyste kolory świetnie ożywiają aranżację. Dolne szafki w kuchni są w neutralnym kolorze beżu. Gres szkliwiony polerowany jest uniwersalny i pasuje do każdego wykończenia. Jasna kuchnia stwarza wrażenie przestronności i czystości. Półwysep to nie tylko granica części kuchennej, ale także miejsce na kolekcję książek. Tak jak w salonie znajduje się tu oświetlenie typu reflektor. Czarna armatura w kuchni jest praktyczna oraz stanowi obecnie bardzo modny trend.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.