Nowoczesny wystrój salonu z aneksem kuchennym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
nowoczesny-wystroj-salonu-z-aneksem-kuchennym (6)

Funkcjonalna kuchnia

(Nowoczesny wystrój salonu z aneksem kuchennym)

Jasny, przestrony projekt salonu z aneksem kuchennym urzeka swoim pięknem. Jednakże ważny jest tu nie tylko gustowny wystrój, ale także wysoka funkcjonalność wnętrza. W pomieszczeniu dominuje biel oraz jasne drewno. Podłoga na całej swej powierzchni wykonana z tego samego materiału powiększa optycznie przestrzeń. Kuchnia posiada ergonomiczny układ spełniając zasadę trójkąta roboczego. Podstawowe sprzęty kuchenne takie jak lodówka, płyta/piekarnik oraz zlew są odpowiednio rozmieszczone, co zapewnia komfortowe korzystanie z kuchni. Na jednej ze ścian umieściliśmy dekoracyjną, czerwoną cegłę, która pojawia się także w dalszej części aranżacji – w części wypoczynkowej na ścianie z TV. Zabieg ten sprawia, iż strefy w pomieszczeniu korespondują ze sobą stylem tworząc doskonałą, jednolitą całość.
nowoczesny-wystroj-salonu-z-aneksem-kuchennym (1)

Jadalnia we wnętrzu

(Nowoczesny wystrój salonu z aneksem kuchennym)

Oprócz kuchennego baru, miejscem spożywania posiłków we wnętrzu jest także stół jadalniany. Jadalnia łączy salon z kuchnią. Solidny, drewniany stół oraz designerskie, komfortowe krzesła to doskonałe miejsce na celebrowanie posiłków wraz z rodziną i przyjaciółmi. Posiłki na stole będą prezentowały się jeszcze piękniej dzięki wiszącym lampom. Na ścianie nad stołem zawisł duży zegar pełniący funkcje dekoracyjne oraz praktyczne. Warto zaznaczyć, że dodatkowym elementem spajającym wystrój wnętrza w całość jest zastosowanie czarnego koloru w wykończeniu takich elementów jak lampy, nogi stołu oraz krzeseł, czy ramki obrazów. Jasne wnętrze wręcz zaprasza do relaksu, a otwarta kuchnia sprzyja rozmowie z rodziną oraz przyjaciółmi nawet podczas przygotowywania posiłków.
nowoczesny-wystroj-salonu-z-aneksem-kuchennym (23)

Akcenty zieleni

(Nowoczesny wystrój salonu z aneksem kuchennym)

To co wyróżnia wnętrze to połączenie neutralnej palety barw z intensywnym odcieniem butelkowej zieleni. Ze względu na to, że barwa ta pojawia się w dodatkach nie przytłacza wnętrza, jednocześnie wyraża odważny charakter domowników. Komplet wypoczynkowy w kształcie litery L świetnie sprawdzi się podczas codziennego odpoczynku, a także będzie doskonałym miejscem noclegu gości. Podwieszany sufit wraz z oprawa natynkową nad sofą zapewni idealną atmosferę np. podczas seansu filmowego lub krótkiej drzemki. Salon to jedno z najważniejszych miejsc w domu, to tu zwykle spędzamy najwięcej czasu, zatem jego aranżacja powinna być funkcjonalna oraz trafiać w Nasze gusta. Mamy nadzieję, że projekt będzie Twoją inspiracją przy tworzeniu Twojego wymarzonego salonu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.