Pokój dzienny

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Pokoj dzienny 6

Aranżacja części jadalnianej

(Pokój dzienny)

W tym projekcie połączyliśmy jadalnię z salonem. Otwarta strefa dzienna to połączenie szarości i mocnych akcentów turkusu. Jadalnię stanowi duży, masywny stół z jasnego drewna. Tuż przy nim doskonale prezentują się eleganckie dostojne krzesła z zawieszoną z tyłu metalową kołatką. Niegdyś służyła jako uchwyt do przenoszenia mebla, obecnie jest elementem ozdobnym pomieszczenia. Lustro w srebrnej ramie, które znacznie powiększa optycznie przestrzeń – idealnie wpisuje się w stylizację glamour. Styl ten kojarzy się Nam z blaskiem, szykiem i luksusem. Świetnie odnajdują się tu lampy nad stołem, które są nie tylko źródłem światła, ale także szykownym połyskującym dodatkiem. Zasłony stanowią piękne tło dla pozostałych dodatków, są uzupełnieniem aranżacji – tkaniny są spokojne i gładkie. Bez wątpienia tak zaaranżowana jadalnia stanie się ulubionym miejscem celebrowania wspólnych posiłków oraz centrum spotkań całej rodziny i znajomych.
Pokoj dzienny 4

Kącik z komputerem stacjonarnym

(Pokój dzienny)

Domowe biuro wkomponowaliśmy w pokoju dziennym organizując kącik z komputerem stacjonarnym. Od reszty pomieszczenia optycznie oddziela je ażurowa ścinka. Biurko przylega do ściany. Naturalne światło wpadające przez okna będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem dla wzroku. Nad blatem znajdują się półki do przechowywania dokumentów, czy też przyborów biurowych. Zarówno blat jaki i krzesło minibiura są w kolorze białym, dzięki temu świetnie wtapiają się w tło. Przestrzeń wokół telewizora pasuje do całej aranżacji – meble stanowią ozdobę wnętrza i tło, ponieważ nie przytłaczają go. Monochromatyczność mebli sprawia, że nie będą one odciągały uwagi od ekranu. Nadają szyku całemu pomieszczeniu.
Pokoj dzienny 1

Komplet wypoczynkowy w kształcie U

(Pokój dzienny)

W części wypoczynkowej postawiliśmy na duży narożnik w kształcie litery U idealnie sprawdzi się do średniej wielkości wnętrza. Wybraliśmy go w szykownym kolorze z turkusowym akcentem w formie poduszek. Ten mebel to nieodzowna część salonu, jest często użytkowana, zatem musi być komfortowa. Wygodny narożnik pomieści również większą ilość osób. Przepych w dobrym stylu zapewnia tu lampa sufitowa. Nie sposób oderwać od niej wzroku! Rozświetla wnętrze i zachwyca blaskiem. Wzrok przykuwa również dywan, który jest mocnym punktem aranżacji. W całym pomieszczeniu dominuje biel, którą pięknie przełamuje intensywny turkus. W tle widzimy stylowe plakaty na półkach nad kanapą. Z boku zaś roślinę doniczkową dopełniającą całą aranżację. Wnętrze w stylu glamour w naszym wykonaniu przyciąga blaskiem, wzbudza zachwyt.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.