Salon IKEA

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
pokoj-dzienny-ikea (4)

Oświetlenie w salonie

(Salon IKEA)

Pokój dzienny to wyjątkowe miejsca, a zarazem wielofunkcyjne wnętrze, które stanowi serce domu. Tutaj spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi, oglądamy telewizję, jemy, czytamy i odpoczywamy. Design tego miejsca powinien być dopasowany to Twojego stylu życia. Dlatego oświetlenie salonu jest niezwykle istotnym elementem aranżacji, mianowicie daje światło potrzebne do funkcjonowania oraz podkreśla klimat wnętrza. Podczas planowania oświetlenia dostosowaliśmy je do poszczególnych obszarów salonu. Dobraliśmy odpowiednie oświetlenie do funkcji, jaką ma pełnić. Zamontowanie wielu źródeł światła w efekcie dało podział wnętrza na strefy. Oświetlenie centralne stanowi tu trzyramienna lampa wisząca. Dodatkowym źródłem światła są lamp Led w podwieszanym suficie. Nie mogło zabraknąć tu także lampy stołowej, która doskonale doświetla ciemne zakątki salonu. Bardzo ważna jest tu barwa światła – aby uniknąć zmęczenia oczu, najlepiej jest zdecydować się na oświetlenie o ciepłej barwie.
pokoj-dzienny-ikea (16)

Ściana TV

(Salon IKEA)

Elementem aranżacji wnętrz, od którego trudno oderwać wzrok jest ściana z czerwoną cegłą. Nadaje ona przestrzeni wyjątkowego charakteru. Zaprojektowane wnętrze nie znajduje się jednak w zabytkowej kamienicy, gdzie z łatwością można by było odsłonić naturalną cegłę. Dlatego też postawiliśmy na wybór płytek dekoracyjnych. Płytki imitujące cegłę nie obciążają konstrukcji ścian oraz są gwarancją łatwego montażu. Dodatkowym atutem płytek cegłopodobnych jest fakt, iż utrzymanie ich w czystości jest znacznie prostsza, aniżeli naturalnej cegły. Na ścianie z płytkami cegłopodobnymi wisi telewizor wraz z szafką RTV oraz półkami na książki bądź pamiątki. Produkty Ikea
pokoj-dzienny-ikea (13)

Komplet wypoczynkowy w kształcie litery L

(Salon IKEA)

To czego nie może zabraknąć w salonie to zdecydowanie kanapa. W tym projekcie postawiliśmy na narożnik, który dzięki funkcji spania zapewni gościom komfortowy sen. Na podłodze znajduje się miękki dywan, który dodaje przytulności wnętrzu. Za kanapą widzimy kolejne miejsce na książki, jakim jest niewielki regał. Tuż obok znajduje się lustro, a na oknie zwiewne zasłony, które wpływają na optyczne powiększenie przestrzeni. Tę samą funkcję spełnia zastosowanie jasnych kolorów we wnętrzu – beże, szarości i brązy nastrajają do odpoczynku.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.