Projekt nowoczesnego salonu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt-nowoczesnego-salonu5

Komplet wypoczynkowy

(Projekt nowoczesnego salonu)

Głównym barwnym akcentem salonu uczyniliśmy kolor zielony. Poduszki o pięknej barwie ożywiają – w wystroju ważną rolę odgrywają detale. Klimat wnętrza podkreśla głęboka czerń, która została wykorzystana w sprytny sposób do ukrycia drzwi. Stonowana kolorystyka wnosi spokój i harmonię do pomieszczenia. Ozdoba w postaci lameli, które przechodzą na sufit, nie pozwalają oku się nudzić. Rośliny w ładnych donicach dopełniają całości aranżacji. Umiejętne połączenie wszystkich elementów wnętrza nie przytłacza salonu, wręcz przeciwnie – efektownie ze sobą harmonizuje.
Projekt-nowoczesnego-salonu8

Kącik TV

(Projekt nowoczesnego salonu)

Kącik telewizyjny to zestaw stolików, narożnik i TV. Rozkładany narożnik posiada prostą, klasyczną formę. Obicie w szarym kolorze o nie za mocnym połysku tworzy wspaniały duet z zestawem stolików kawowych. Telewizor powieszony na ścianie, znajduje się na odpowiedniej wysokości, dostosowanej do pozycji wzroku osoby siedzącej naprzeciwko. Oprócz dostarczania rozrywki, pełni również rolę dekoracyjną. Szafka RTV posiada praktyczną funkcję – służy do przechowywania płyt z filmami czy muzyką. Salon stał się zakątkiem sztuki dzięki obecności interesujących obrazów. Umiejscowione zostały, w taki sposób, że pełnią w salonie jedną z głównych ról. Designerska lampa podłogowa, znajdująca się tuż przy zabudowie TV, nie ujdzie uwagi! Klasyka wnętrza zachwyca, a wykorzystane proste rozwiązania będą zawsze w modzie.
Projekt-nowoczesnego-salonu11

Zabudowa meblowa

(Projekt nowoczesnego salonu)

Zabudowa meblowa wykonana z drewna jest nie tylko funkcjonalna, lecz stanowi także ozdobę salonu. Symetryczne rozmieszczenie to idealne miejsce na książki, czy też ekspozycję ulubionych zdjęć lub pamiątek. To niezawodny sposób na dekoratorski sukces. We wnętrzu wydzielona została część jadalniana, która znajduje się w samym centrum. Ciepła barwa drewna, którą do wystroju wprowadzają krzesła i stół, perfekcyjnie współgra z kolorem podłogi. Połączenie barw przyciąga wzrok jak magnez. Wnętrze pomimo wielu akcentów w kolorze czerni jest przestronne i jasne, wypełnione naturalnym światłem.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.