Projekt pokoju dziennego

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Projekt salonu z jadalnią

(Projekt pokoju dziennego)

Połączenie salonu i jadalni pozwala stworzyć funkcjonalną i nowoczesną przestrzeń. Takie pomieszczenie jest sercem każdego mieszkalnia lub domu i to w nim spędza się najwięcej czasu. Warto więc zadbać o to, by było ono wyjątkowe i piękne. W naszym projekcie postawiliśmy na jasne, przytulne kolory, które kojarzą się z naturą. Szara i granatowa farba przywołuje na myśl niebo, z kolei jasne dębowe panele podłogowe spajają wszystkie odcienie i sprawiają, że salon jest spójny i spokojny. Biała sofa narożna Borden oraz jasnoturkusowy fotel Strandmon są kluczowymi elementami kącika wypoczynkowego. Całość zachowaliśmy w delikatnych niebieskich odcieniach, na których tle wyróżniają się ozdoby w postaci kwiatów, obrazów i plakatów. Umieściliśmy tam również nowoczesny stolik kawowy, który świetnie współgra z szafką pod RTV. W strefie jadalnianej zaproponowaliśmy biały, okrągły stół, a przy nim cztery niezwykle efektowne krzesła z pikowanymi obiciami.
Salon z jadalnia (3)
Salon z jadalnia (9)

Projekt salonu z kominkiem

(Projekt pokoju dziennego)

Nowoczesne kominki są bezpiecznym, pomysłowym i spektakularnym rozwiązaniem na to, by ozdobić pomieszczenie. Często to właśnie palenisko przyciąga wzrok wszystkich gości i sprawia, że salon staje się jeszcze bardziej przytulny. W tym projekcie zdecydowaliśmy się zastosować czarny kominek i umieściliśmy go na ciemnogranatowej ścianie. Gdy jest on wyłączony, to idealnie pasuje do dominujących barw, a po włączeniu rozjaśnia przestrzeń i dodaje jej uroku. Warto pamiętać o tym, że nowoczesne kominki można montować zarówno w dużych, jak i małych pokojach. W salonie z jadalnią może on wyznaczać poszczególne obszary – dzięki temu nie trzeba robić tego przy pomocy szafek czy dywanów. Chociaż każdy z tych sposobów sprawdza się przy projektowaniu wnętrz, to jednak nie da się ukryć, że z nich wszystkich to kominek robi o największe wrażenie.

Projekt oświetlenia salonu

(Projekt pokoju dziennego)

użytkowane przez cały dzień – zarówno podczas śniadań, jak i wieczornego oglądania filmów. Warto więc wybrać takie, które będzie wyjątkowe, piękne i funkcjonalne. Lampa wisząca Merilo zamontowana nad stołem to idealny wybór w przypadku łączonych pomieszczeń – jej wyjątkowy kształt stanowi swoistą ozdobę, a jednocześnie nie przeszkadza przy spożywaniu posiłków. W obszarze wypoczynkowym zdecydowaliśmy się na dwie unikatowe lampy. Żyrandol to kwintesencja nowoczesności – jego niespotykana budowa sprawia, że całe pomieszczenie staje się ciekawsze. Przy sofie umieściliśmy dodatkową lampę stojącą, która ma niezwykłe wykończenie. Jej srebrny klosz odbija światło, dzięki czemu rozjaśnia pokój i umożliwia bezproblemowe czytanie książek na wygodnym fotelu. Tak zaprojektowany salon jest idealnym miejscem do wypoczynku niezależnie od tego, jak chce się spędzić swój wolny czas.
Salon z jadalnia

Wizualizacje
Projekt pokoju dziennego

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt pokoju dziennego

Lp.Nazwa produktuLINK
1SOFA NAROŻNA BORDEN LUXLink >>
2FOTEL IKEA STRANDMON JASNOTURKUSOWYLink >>
3PODNÓŻEK IKEA STRANDMON JASNOTURKUSOWYLink >>
4DYWAN 160x230 WZÓR AN13Link >>
5ZESTAW ŁAW NOLAN B BIAŁY/BUKLink >>
6WAZON IKEA BERAKNALink >>
7ZABUDOWA RTV IKEA BESTA DĄB BEJCOWANY+BIAŁY POŁYSKLink >>
8STOJAK NA DONICĘLink >>
9KOMODA IKEA MALM 80cm OKLEINA DĘBOWALink >>
10KOMODA IKEA MALM 160cm OKLEINA DĘBOWALink >>
11STÓŁ ROZKŁADANY IKEA BJURSTALink >>
12KRZESŁO SZARE+NOGI BIAŁELink >>
13LUSTRO IKEA NISSEDAL 65x150 DĄB BEJCOWANY NA BIAŁOLink >>
14PLAKAT 50x70Link >>
15PLAKAT 40x50Link >>
16OPRAWA NATYNKOWA RONDOO BIAŁALink >>
17LAMPA WISZĄCA NAD STÓŁ -MERILOLink >>
18ŻYRANDOL MULBERLink >>
19ZASŁONY ZACIEMNIAJĄCE IKEA MAJGULL, SZARE Link >>
20FIRANY IKEA GJERTURLink >>
21PANELE PODŁOGOWE QUICK STEP DĄB BIAŁY SATYNOWYLink >>
22TYNK STRUKTURALNY-BETON JEGERLink >>
23FARBA GRANATOWA Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Colour cosmosLink >>
24FARBA SZARA Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Colour moonstone Link >>
25FARBA JASNOSZARA Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Colour misty grey Link >>

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

quick-step
Posterilla
Leroy merlin
Ikea
Czerwona maszyna
Castorama
BRW Black Red White
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp

Projekty z ostatnich tygodni

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Cegła na ścianie
Drewniana podłoga
Tradycyjne grzejniki
Pastelowe kolory
Szafa na wymiar
Mały dywan

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera