Projekt salonu

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Projekt salonu

(Projekt salonu)

Marzysz o modnym, luksusowym wnętrzu? Pomożemy Ci ! Przedstawiamy Naszą propozycję aranżacji salonu w stylu glamour. Wnętrze zachwyca blaskiem i szykiem. Sofa jest w centrum pomieszczenia. Należy do istotnej części wypoczynkowej, a także oddziela ją od części jadalnianej. Styl glamour kojarzy się z przepychem i blaskiem. Elegancki charakter wnętrzu nadają lampy w jadalni, które pełnią rolę oświetlenia funkcjonalnego nad stołem. Posiada on szeroki, drewniany blat, a towarzyszą mu komfortowe szare krzesła. Zasłony wraz z firanami tworzą odpowiedni nastrój – zapewniają pożądaną ilość promieni słonecznych we wnętrzu. Część dzienną od reszty domu oddzielają schody. Stalowa balustrada, zapewnia maksimum bezpieczeństwa oraz tworzy ciekawy efekt. Schody policzkowe zajmują niewiele miejsca, zaś przestrzeń pod nimi jest dodatkowo wykorzystana. Umieściliśmy tu galerię zdjęć, przypominających piękne chwile.

Salon nowoczesny glamour

(Projekt salonu)

Wszystkie elementy tworzą spójną całość. Salon to wspaniałe zestawienie szarości z kolorem niebieskim oraz jasnym drewnem. Niebieski jest barwą, która przełamuje spokojną kompozycję – poduszki, narożnik, plakat. Obok obszernej sofy znajduje się lampa stojąca, od której nie można oderwać wzroku. Szyk i elegancję zapewnia również lampa wisząca nad stolikiem kawowym. Dodatkowym miejscem odpoczynku i relaksu jest fotel. Designerskie lustro pod schodami składa się z mniejszych fragmentów. Odbija promienie słoneczne nadając blasku przestrzeni, to wspaniałe uzupełnienie aranżacji. Bezpośrednio do narożnika przylega biały mebel o wysokim połysku, który jest dodatkowym miejscem przechowywania oraz ekspozycji wyjątkowej srebrnej lampki.

Wystrój salonu glamour

(Projekt salonu)

Miękka faktura i wzór dywanu tworzą wyjątkowo elegancki efekt. Taki dywan szczególnie pięknie prezentuje się na jasnym parkiecie. Stonowana i ponadczasowa kolorystyka króluje na podłodze – szare, odbijające światło płytki potęgują wrażenie luksusu. Telewizor zawieszony na drewnianej ścianie, został odpowiednio wpasowany w stylistykę wnętrza, wkomponował się i uświetnił całość. Aby nie rozpraszać domowników podczas oglądania ulubionego filmu, postawiliśmy na białą szafkę RTV, w której będziemy mogli ukryć pady do gry czy kolekcje filmów i gier. Duży kwiat doniczkowy to piękna, naturalna dekoracja i zdrowy mikroklimat. W zestawieniu z drewnem świetnie wygląda, nadaje wnętrzu wyrazu.

Wizualizacje
Projekt salonu

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt salonu

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Zobacz inne projekty:
error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera