Przestronny salon z dodatkiem drewna

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt salonu (2)

Jadalnia

(Przestronny salon z dodatkiem drewna)

Duże okna z dwóch stron powodują, że wnętrze jest jasne i przestronne. Zasłony zaciemniające w kolorze beżowym umieszczone przy suficie podkreślają wysokość pomieszczenia. Stół w stylu industrialnym jest dobrze oświetlony lampami, które swoją formą tworzą geometryczny wzór. Obły kształt krzesła równoważy prostą kompozycję, a wolnostojący kominek dodaje charakteru oraz niepowtarzalnego klimatu.
Projekt salonu (5)

Ścianka medialna

(Przestronny salon z dodatkiem drewna)

Ściana medialna jest niewątpliwie efektowną aranżacją salonu. Połączenie różnych odcieni i faktur drewna z podświetleniem led tworzy niezwykle nowoczesną przestrzeń. Czarne lamele dobrze komponują się również z innymi elementami we wnętrzu. Długa podwieszana szafka rtv z gładkim frontem o naturalnym odcieniu umożliwia przechowywanie wielu rzeczy. W przypadku wieczornego seansu oświetlenie wokół telewizora daje komfort oglądania.
Projekt salonu (3)

Miejsce do pracy

(Przestronny salon z dodatkiem drewna)

Część wypoczynkowa składa się z dwóch kanap ustawionych naprzeciwko siebie, co pozwala na miłe spędzanie czasu z bliskimi na przykład prowadząc długie rozmowy czy grając w ulubione planszówki. Wiszące na ścianie lustra optycznie powiększają przestrzeń i kształtem dobrze rezonują ze stolikiem kawowym. Istotnym założeniem było zaprojektowanie części biurowej, która została wydzielona za pomocą farby na ścianie. Mimo wielu funkcji, całość prezentuje spójną kolorystyczną kompozycję.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.