Projekt salonu w stylu glamour

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Oświetlenie salonu

(Projekt salonu w stylu glamour)

Zamierzasz urządzić salon w stylu glamour? To nie lada wyzwanie! Jednak z pomocą specjalisty nie jest to trudne! Przedstawiamy aranżację salonu, która mamy nadzieję, iż stanie się Twoją inspiracją. Istotnym aspektem w salonie jest jego odpowiednie oświetlenie, które pełni funkcje praktyczne i dekoracyjne. Najważniejsze miejsca w salonie to strefa odpoczynku. W części wypoczynkowej mamy dużą przestrzeń ekspozycyjną pod względem oświetlenia salonu. W salonie wykorzystaliśmy miękkie światło, gdzie można czytać, oglądać telewizję lub spędzać czas z przyjaciółmi. Zastosowaliśmy tu lampy podłogowe, żyrandol oraz oświetlenie w podwieszanym suficie. Lampy spełniają głównie funkcje oświetleniowe dodatkowo tworzą nastrój i ozdabiają całe wnętrze.

Aranżacja ściany TV

(Projekt salonu w stylu glamour)

Naprzeciwko części wypoczynkowej, gdzie jest komfortowy narożnik z funkcją spania, znajduje się ściana TV. Podwieszane szafki pod telewizorem rozciągają się na szerokość całej ściany. Ich brak kontaktu z podłogą to nie tylko doskonały design, ale również gwarancja łatwego sprzątania powierzchni podłogi salonu. Elementem wyjątkowym aranżacji ściany TV są lamele. Lamele to zestaw pionowych drewnianych listew zamocowanych w określonych odstępach, które stanowią we wnętrzu wyrazistą dekorację. Lamele rozbijają fale dźwiękowe, dlatego stosuje się je również do eliminacji pogłosu, który może być uciążliwy w dużych otwartych przestrzeniach. Tuż obok lameli na ścianie znajduje się szafka z przeszklonymi frontami, która jest idealnym miejscem na ekspozycję pamiątek rodzinnych, czy po prostu pięknej zastawy.

Blask w salonie

(Projekt salonu w stylu glamour)

Styl glamour kusi bogactwem, miękkimi tkaninami, czy lśniącymi przedmiotami. Całość aranżacji daje wrażenie luksusu. Dodatki dopełniają harmonijną całość. Na uwagę zasługuje tu szklany stolik kawowy ze srebrnymi ramami. We wnętrzu króluje biel oraz szarości ocieplone jasnym drewnem. W salonie znajduje się piękne okrągłe lustro, gdzie można dokładnie się przejrzeć. Lustro jest wspaniałą ozdobą, co więcej wprowadza dużo światła. Ponad to, jak powszechnie wiadomo lustro powiększa optycznie przestrzeń. Zaprojektowany salon jest niezwykle elegancki. Jego piękno tkwi w udanych połączeniach aranżacyjnych oraz gustownych dodatkach.

Wizualizacje
Projekt salonu w stylu glamour

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt salonu w stylu glamour

L.p.Nazwa produktuNazwa produktu
1Zestaw wypoczynkowyNarożnik CALVARO rozkładany
2FotelFotel Halmar LUSSO beżowy
3Stolik kawowyZestaw dwóch stolików kawowych ława 2w1 niklowana z szybą
4KomodaKomoda Onyx 160 cm biała lakierowana szkło dąb
5DywanDywan Carpet Decor Illusion Blue Gray 160 x 232
6ZasłonyANNAKAJSA Zasłony zaciemniające,beżowy 145x300 cm
7FiranyGJERTRUD Firanki,biały 145x300 cm
8PoduszkiBiało-Srebrna Poszewka Dekoracyjna 45x45 MAROKO
9Poduszki 2Poduszka dekoracyjna POMPONS, 40 x 40 cm, kolor morski
10Poduszka 3Poduszka dekoracyjna POMPONS, 40 x 40 cm, kolor pomarańczowy
11PledKOC WEŁNIANY YETI HOP DESIGN 145x205 CM - TURKUSOWY (MORSKI)
12Donicadonica okrągła Silba biała, Premium, 45cm
13LustroLustro SCANDINAVIA Natural 100x100cm
14Oświetlenie 1Lampa podłogowa MANHATTAN
15Oświetlenie 2Oczko ruchome kwadratowe Colours Ares IP20 białe

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Villa Decor
Spod igły i nitki
planeta design
mo rugs
lustro dla cb
Ikea
Forvega
emako
design by women
Castorama
Agata Meble
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Dedykowane oświetlenie
Wyspa kuchenna
Sklepy z Irlandii
Kuchnia nowoczesna minimalistyczna
Nietypowa fototapeta
Lustra

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera