Projekt salonu w stylu nowoczesnym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-salonu-w-stylu-nowoczesnym (1)

Funkcjonalne oświetlenie

(Projekt salonu w stylu nowoczesnym)

Zastanawiasz się jak powinien wyglądać Twój salon? Mamy nadzieję że nasz projekt Cię zainspiruje! Ogromne znaczenie we wnętrzu ma oświetlenie. To dzięki niemu będziesz mógł stworzyć klimat podczas wieczoru seansu filmowego, lub wspaniale doświetlić pomieszczenie podczas spotkań towarzyskich czy rodzinnych. W centralnej części salonu znajduje się lampa SOAP. Wisząca lampa zapewnia oświetlenie całemu wnętrzu. W salonie nie zabrakło lampy podłogowej oraz lampki stołowej, które podkreślają znajdujące się w nim elementy wystroju. Pełnią rolę oświetlenia punktowego, gdzie światło lampy głównej nie dociera. Każda z lamp prezentuje się wspaniale, jest dekoracją wnętrza. Idealnie współgra ze stylem aranżacji.
projekt-salonu-w-stylu-nowoczesnym (17)

Komplet wypoczynkowy

(Projekt salonu w stylu nowoczesnym)

Komplet wypoczynkowy w salonie stanowią narożna sofa wraz z fotelem. Meble w czarnym kolorze doskonale kontrastują z białym tłem, jakim są ściany, rolety, zasłony oraz podłoga. Podłoga w salonie została wyłożona płytkami gresowymi. Gres jest łatwy w czyszczeniu oraz niezbyt podatny na zabrudzenia, to świetny wybór w przypadku posiadania dzieci lub zwierząt. Dodatkowo nie ulega zarysowaniom oraz uszkodzeniom. Na podłodze leży piękny srebrno-szary dywan. Na nim z kolei, umieszczony został zestaw stolików kawowych. Stoliki nie posiadają dużych rozmiarów, co sprawia, że nie stanowią dominującego elementu aranżacji. Oprócz funkcji praktycznych, pięknym designem dopełniają wystrój salonu.
projekt-salonu-w-stylu-nowoczesnym (18)

Kącik TV

(Projekt salonu w stylu nowoczesnym)

Naprzeciwko narożnika znajduje się telewizor. Powieszony jest on na czarnym tle, to rozwiązanie powoduje, iż nie wysuwa się on na pierwszy plan w salonie – jest niemalże na pierwszy rzut oka niezauważalny. Pod nim zamontowana została szafka, gdzie z powodzeniem można schować niechciane kable, czy różnego rodzaju płytki, np. CD, DVD. Bliżej okna umieszczona została szafka z przeszklonymi frontami. To idealne miejsce na ekspozycję pamiątek, zdjęć, czy po prostu pięknej zastawy. Jesteśmy przekonani, że w tak zaprojektowanym salonie każdy spędzi miło czas.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.