Projekt salonu z czarną zabudową RTV

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Nowoczesny styl

(Projekt salonu z czarną zabudową RTV)

Proste linie i minimalizm to cechy charakterystyczne stylu nowoczesnego. W tym projekcie styl ten przełamany został klasycznymi akcentami, w celu stworzenia współczesnego a zarazem przytulnego salonu. Ciepły błękit zestawu wypoczynkowego oraz tradycyjne elementy, jak wiklinowy kosz, komplementują minimalistyczne grafiki i zdecydowaną kompozycję wyrazistych barw i form.

Przechowywanie

(Projekt salonu z czarną zabudową RTV)

Częstym błędem przy samodzielnym projektowaniu salonu jest nieuwzględnienie wystarczającej przestrzeni do przechowywania. Dzięki niezwykle przestronnej podwieszanej zabudowie meblowej sięgającej sufitu, brak miejsca na niezbędności w tym salonie nie stanowi problemu. Dodatkowo, za sofą ustawiona została komoda, która poza swoją funkcją stylistyczną, służy kolejną przestrzenią użytkową. Salon ten za sprawą dobrego designu zyskał na funkcjonalności, nie tracąc a zyskując stylistycznie.

Kolorystyka

(Projekt salonu z czarną zabudową RTV)

Styl nowoczesny kojarzy nam się ze zdecydowaną, lecz powściągliwą paletą kolorystyczną. Design tego projektu pokazuje, że zastosowanie odważnych akcentów kolorystycznych nie ujmuje a dopełnia aranżację. Komoda w odważnym kolorze głębokiej żółci stanowi rzucający się w oko a jednocześnie integralny element tego wnętrza. Usytuowana blisko wolnostojąca lampa, w niezaprzeczalnym stylu współczesnym, tworzy wraz z pozostałymi elementami wystroju niebywale integralną całość. Akcentowa komoda, kolorowe poduszki i przykuwające wzrok grafiki pokazują, że styl nowoczesny nie musi znaczyć powściągliwy!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.