Projekt salonu z fototapetą

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-salonu-z-fototapeta (6)

Napinane Sufity

(Projekt salonu z fototapetą)

Salon w każdym domu stanowi centrum życia rodzinnego, warto więc zadbać o piękny design oraz funkcjonalność tego szczególnego wnętrza. Kuchnia otwarta na salon pozwala na wspólne spędzanie czasu z bliskimi nawet podczas przygotowywania posiłków. Ponadto przestrzeń wydaje się być znacznie większa. W projekcie kuchni na podłodze możemy zauważyć motyw marmuru, który pojawia się także w salonie – blat stolików kawowych. Aneks kuchenny jest jasny i przestronny, stanowi aranżacyjne tło dla salonu. Elementem, który oddziela kuchnię od reszty wnętrza jest wyspa kuchenna, towarzyszą jej designerskie hokery, które stylem korespondują z elementami wyposażenia salonu.
projekt-salonu-z-fototapeta (33)

Ekstrawaganckie oświetlenie

(Projekt salonu z fototapetą)

W salonie nie mogło zabraknąć komfortowego kącika wypoczynkowego. Szeroki narożnik to gwarancja dobrego wypoczynku. Zestawienie ciemnego mebla z jasnym fotelem na kształt muszli prezentuje się oryginalnie i pięknie. Na ścianach można zauważyć sztukaterie, które dodają elegancji i wspaniale eksponują obrazy i grafiki. Oprócz doskonałych kinkietów, lampy stołowej czy lamp wiszących, we wnętrzu wzrok przykuwa oświetlenie sufitowe. Tworzy ono wyjątkowy klimat. Strefę wypoczynku wyznacza miękki dywan, który swoim wzorem nie przytłacza aranżacji, a dodaje jej uroku. Projekt przywodzi na myśl spokojny wypoczynek, wpływa na poczucie spokoju i relaksu.
projekt-salonu-z-fototapeta (39)

Duża przestrzeń

(Projekt salonu z fototapetą)

Duża powierzchnia salonu pozwala na umieszczenie w nim jadalni, która jest pięknie wyeksponowana. Dzieje się tak za przyczyną designerskiego oświetlenia nad blatem stołu. Są to wyjątkowe lampy wiszące, które spełniają funkcje praktyczne, a zarazem są wspaniałą ozdobą wnętrza. Projekt to stonowana propozycja aranżacji wnętrza, elementem dynamizującym jest tu fototapeta na ścianie między kuchnią a salonem. Kolorowe kwiaty uatrakcyjniają wygląd wnętrza. Dekoracja ścienna jest łatwa w montażu i demontażu, pozwala na szybką zmianę aranżacji. Motyw kwiatów idealnie zgrywa się z motywem marmuru, dodaje lekkości oraz nieco romantyzmu do wnętrza.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.