Salon z domowym biurem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Salon z gabinetem (1)

Strefa odpoczynku

(Salon z domowym biurem)

Charakterystycznym motywem salonu jest ściana w kolorze butelkowej zieleni. Pionowy grzejnik wraz z dekoracjami na ścianie dobrze komponują się na tle tego koloru. Nieco stonowany narożnik został ożywiony poduchami w kolorach dopełniających całą aranżację. Jasny dywan jest ciekawym akcentem, nawiązującym swoim geometrycznym wzorem do czarnych elementów wyposażenia. Nieoczywiste lampy umieszczone na belce tworzą nowoczesne i nastrojowe wnętrze.
Salon z gabinetem (5)

Miejsce pracy

(Salon z domowym biurem)

Za ażurową ścianką z lameli znajduje się domowe biuro. Jest to niezwykle ważne miejsce szczególnie gdy pracujemy z domu. Przy wyborze biurka do pracy warto wziąć pod uwagę możliwość regulacji wysokości, aby była możliwość pracy na stojąco. Delikatne oświetlenie led umieszczone pomiędzy lamelami tworzy niezwykły dekoracyjny klimat.
Salon z gabinetem (4)

Kącik czytelniczy

(Salon z domowym biurem)

W otwartej przestrzeni zaprojektowano również miejsce do relaksu. Regały posiadają nieregularny format półek, przez co można stworzyć ciekawą aranżację biblioteczki. Duże huśtawki pozwalają na odpoczynek w towarzystwie herbaty i dobrej książki. Roślinność jest naturalnym akcentem, który dodaje niepowtarzalnego klimatu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Gabinetu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.